Успішне місто

«Зимову країну» на ВДНГ відкриють 10 грудня, вона працюватиме в умовах критичного енергозбереження

Незважаючи на воєнний стан в Україні та бойові дії, що продовжуються проти російської збройної агресії, цього року в Києві на ВДНГ все-таки планують організувати традиційну святкову локацію “Зимова Країна”. Відомо, що працювати вона має під символічним гаслом “Різдво не зупинити”, а також в умовах критичного енергозбереження з альтернативними джерелами живлення та опалення.

Організатори “Зимової Країні” вирішили відмовитися цього року від новорічної сцени та святкових заходів, проте гості ВДНГ зможуть відвідати деякі тематичні зимові зони та активно провести час. Національний комплекс “Експоцентр Україна” відкриється у режимі парку.

Крім того, на облаштування території не залучатимуть фінанси з державного бюджету, а прикраси та декорації візьмуть минулорічні. Кількість світлової ілюмінації залежатиме від ситуації в енергетичній сфері.

Коли:
з 10 грудня 2022 року до 26 лютого 2023 року.
Час роботи: щодня з 10:00 до 21:00.
Вартість: вхід вільний.
Вартість послуг на кожній із зон уточнюйте на місці. Частина грошей, отриманих локаціями, піде на допомогу ЗСУ.

“Зимова Країна” на ВДНГ у 2022 році

Що буде на території та що можна відвідати:

  • новорічна ялинка – іграшки для святкового дерева створять учні художніх шкіл “Мозаїка” та “Художка”; майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок; ковзанка – працюватиме на окремому потужному генераторі;
  • фуд-корти – тут будуть подавати глінтвейн, страви, приготовлені на грилі, та загалом їжу, яку можна приготувати з акцентом “на вогні”. Поруч встановлять точки для обігріву за допомогою спеціальних бочок із вогнищем;
  • гірка та венеціанська карусель; різдвяний ярмарок; Резиденція Санти;
  • Оранжерея;
  • заклади Coffee Lover, HayLoft 2.0, “Білий Налив”, Biologist, “Квіткова Мафія, “Бар Бабак піцерія” та багато іншого.

“Попри надскладну ситуацію в країні не відмовляємося від важливої місії — дарувати українцям позитив і добрі, яскраві емоції. Впевнений, що саме тепер — у темні часи — це те, що потрібно як ніколи. Ворог може тимчасово відібрати в нас світло, тепло, воду, проте ніхто й ніколи не забере в нас право на нормальне життя та віру в добро. Особливо важливо створити позитивну атмосферу для дітей”, – розповідає генеральний директор “Експоцентру” Євген Мушкін.

Варто зазначити, що при повітряній тривозі всі відвідувачі ВДНГ мають пройти до найближчих укриттів, які розташовані у центральних павільйонах № 1, 5, 13 на території комплексу. Або можна пройти на станцію метро “Виставковий центр”, яка є укриттям під час тривоги.