Успешный город

З’ЯВИЛИСЯ ПЕРШІ ФОТО НОВОЇ ВЕЛОДОРІЖКИ НА БЕССАРАБЦІ

Деяким ресторанам доводиться поступатися своїми терасами.

У Києві в межах Бессарабської площі почали облаштовувати велодоріжки. Фото показав у Facebook київський урбаніст Віталій Селик.

Повідомляється, що роботи тривають з п’ятниці. Перед тим з локації прибрали сміттєві баки, які заважали обладнанню доріжок.

«Де вузькі тротуари, шлях для великів прокладають по дорозі. На місці нелегального паркування буде смуга відділена пластиковим делініатором. Але не встигли дорожники прикрутити борт, як відразу водятли зламали кілька елементів. Звісно, що їх відновлять. Але осад залишиться( Широкою частиною тротуару Басейної пустять велодоріжку. Ресторанним літникам доведеться поступитися» — пише Селик.

Активіст додає, що «неймовірним сюрпризом для всіх стане перевтілення самої Бессарабської площі». Як саме планують переробити площу, поки невідомо.

В Департаменті транспортної інфраструктури КМДА зазначили, що біля Бессарабської площі розпочали реалізацію комплексної схеми організації дорожнього руху.

Наразі там наносять нову розмітку, встановлюють та замінюють дорожні знаки, влаштовують паркувальні кишені та двосторонню велосипедну доріжку.

«Велосипедна доріжка довжиною 1,5 км проходитиме тротуарною зоною та проїжджою частиною вул. Басейної. Для безпеки та зручності велосипедистів велосмугу відокремлюють пластиковим бортом від зони паркування автомобілів» — повідомили в департаменті.