ЗАКИНУТА КІНОСТУДІЯ В НІЖИЛОВИЧАХ: ЩО ПРО НЕЇ ВІДОМО ТА ЯК ТУДИ ПОТРАПИТИ

ЗАКИНУТА КІНОСТУДІЯ В НІЖИЛОВИЧАХ: ЩО ПРО НЕЇ ВІДОМО ТА ЯК ТУДИ ПОТРАПИТИ

В Instagram все частіше з’являється незвична локація – місто-привид, яке насправді є закинутим знімальним майданчиком в селі Ніжиловичі. Розповідаємо історію цього місця та як туди потрапити.

Колишня кіностудія “Ніжеловичі” знаходиться в одноіменному селі Макарівського району, Київської області. Це приблизно 70 км від столиці в бік Житомира. Кіностудію почали будувати у 2003 році на базі колишнього колгоспу. На 20 гектарах художники-декоратори відтворили ціле місто кінця XIX – початку XX століть, з усією тодішньою інфраструктурою: магазинами, майстернями, банком, житловими будинками, фонтанами. Тут є кілька брукованих вулиць, алей. Серед інших локацій тут є також український хутір.

На студії в Ніжиловичах знімали такі фільми як “Кріпосна”, “Щедрик”, “Віддана”, “Исцеление любовью”, “Вовчицю”, “Пока станица спит”, “Останній яничар” та інші. Місцеві жителі Ніжиловичів часто знімалися в масовці й називають кіностудію “своїм Голівудом”.

У 2019 році під час зйомок фільму “Віддана” в головному павільйоні сталася пожежа. Після цього активні зйомки на цьому місці зупинилися, знімальна локація почала занепадати.

Знімальний майданчик та декорації в Ніжиловичах стали популярною локацією для фотосесій та просто подорожі вихідного дня. Якщо абстрагуватися від того, що це знімальний майданчик, виглядає все досить реалістично, як справжнє місто-привид.

Наразі вхід на студію закритий. Але наш народ не зупинити, деякі люди потрапляють до студії нелегальним шляхом.

Усі споруди – тимчасові декорації з фанери, тому не варто очікувати чогось цікавого всередині. Оскільки зйомки тут більше не проводяться, на території можна зустріти уламки, сміття, цвяхи, тож при огляді потрібно бути обережним.

Як знайти кіностудію: їхати по житомирській трасі до села Макарів, звідки повернути направо, через село Наливайківка проїхати в Ніжиловичі. В’їзд на студію з боку села.

Джерело
Фото: https://www.instagram.com/notes_and_adventures/

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *