Успішне місто

Які параметри важливі у планшетах для школярів

Часи коли батьки мали негативне ставлення до сучасних гаджетів під час навчання, давно пройшли. Доросле покоління розуміє необхідність покупки функціонального планшету, який відкриває школяру додаткові можливості у вигляді доступу до інтернету, бібліотеки знань та безлічі корисних програм. Залишилось розібратися, яким саме повинен бути девайс для дитини.

На що звернути увагу при виборі планшету для навчання

В онлайн-каталозі інтернет-магазину Eldorado.ua представлений широкий асортимент моделей https://eldorado.ua/uk/tablet-pc/c1039006/, серед яких можна розгубитися. Перед покупкою зробіть акценти на 5 параметрів.

Діагональ та габарити

Дитина буде використовувати пристрій щодня, тому він має бути легким та компактним. При цьому з екрану має бути зручно читати інформацію без шкоди для очей. Оптимальний розмір діагоналі – від 7 до 10 дюймів. Девайс вагою 300-400 грамів легко утримувати однією рукою, щоб другою натискати на екран. 

Операційна система

Радимо зупинити вибір на платформі на базах Android або iOS. Їх вважають найпопулярнішими, тому програми та утиліти для них знайти легше. 

Процесор та оперативна пам’ять

Не варто віддавати всі гроші за надпродуктивний планшет для навчання, але й занадто повільний буде постійно підвисати, викликаючи тільки негативні емоції. Золота середина – оперативна пам’ять не менше 3 ГБ із мінімум 4-ядерним процесором. Така комбінація дозволить комфортно навчатися та пограти на дозвіллі, планшети з оптимальними характеристиками тут: https://eldorado.ua/uk/tablet-pc/c1039006/producer=xiaomi/.

Ємність акумулятора

Чим більше значення цього параметру, тим краще, оскільки заряду пристрою має вистачити на цілий шкільний день з урахуванням ігрових перерв. До того ж, не виключайте ймовірність, що юний користувач може забути підзарядити девайс. У цьому випадку він залишиться без смарт-помічника, особливо, якщо не бере підручники до школи.

Комунікації

До базового переліку входить:

  • Wi-Fi – для пошуку інформації у мережі;
  • Bluetooth – дозволить підключити навушники або додаткову клавіатуру;
  • мінімум 3G – для користування мобільним інтернетом у школі, де не ловить Wi-Fi.

Приємним бонусом стане підтримка технології OTG, яка дозволяє підключити флешку. Завдяки цьому не доведеться шукати комп’ютер, щоб передати потрібну інформацію. Достатньо скористатися спеціальним адаптером і обмінятися файлами.

Планшет – не забаганка, а необхідність для сучасного школяра. Пристрій функціональний та зручніший за смартфон або ноутбук. Гаджет, обраний в Eldorado.ua відповідно до потреб юного користувача, стане провідником, а не перешкодою на стежках знань.