Як проїхати на море в Кирилівку з Харкова

Як проїхати на море в Кирилівку з Харкова

Щоліта на курорти Азовського моря спрямовуються тисячі відпочиваючих, і Кирилівка стає спекотної точкою на транспортній карті України. Мешканці Сходу України вибирають це селище на березі моря через його близьке розташування, а також доступність і легкість організації поїздки.

Разом з попитом на маршрут до Кирилівки в літню пору росте і пропозиція: стихійні перевізники активно пропонують свої послуги, не піклуючись про якість, сервіс і безпеку поїздки. Відсутність ліцензії, морально застарілі і несправні технічні засоби, скасування рейсів — лише мала частина того, з чим стикаються пасажири. Щоб уникнути неприємних ситуацій, поїздку до моря краще довіряти професіоналам.

Транспортна компанія Еліт Бус вже понад 17 років займається пасажирськими перевезеннями по Харкову і Україні, зокрема по маршруту Харків — Кирилівка. Для організації поїздок використовуються тільки сучасні автобуси єврокласу з власного автопарку, які регулярно проходять ТО.

Компанія має всі необхідні дозвільні документи і ліцензії на перевезення пасажирів. Екіпаж автобусних рейсів — досвідчені і ввічливі водії.

Автобус Харків Кирилівка: маршрут, ціна, бронювання 

Відстань від Харкова до Кирилівки — 484 км, тому вкрай важливо, щоб автобуси були оснащені всім необхідним для тривалих переїздів:

  • системи кондиціонування, медіа-;
  • зручні розкладні крісла;
  • чисті і місткі багажні відсіки. 

Звертаємо увагу: кожен клієнт на час поїздки отримує страховку, що входить у вартість квитка. 

Автобус їде через Запоріжжя. Маршрут автобуса Харків — Новомосковськ — Запоріжжя — Кирилівка. За таким же маршрутом автобус прямує з Кирилівки до Харкова.

Вартість поїздки всього 400 грн.

Зручна система бронювання та оплати дозволяє самостійно обирати спосіб і час. Бронювання може здійснюватися на сайті або за телефоном:

(095) 222-30-30;

(068) 222-30-30;

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *