Успішне місто

Як обрати таксі в Києві?

Ритм великого міста змушує бути максимально мобільним, аби встигнути абсолютно всюди. Існує навіть думка, що без авто в столиці – неможливо. Насправді ж, це міф. Давайте розберемось чому.

По-перше, транспортна розв’язка міста дуже розгалужена й до точки призначення можна добратись будь-яким зручним транспортом – трамваєм, тролейбусом чи спустившись до метрополітену. 

По-друге, в місті функціонує велика кількість служб таксі. Ціновий діапазон дуже відрізняється, проте одна з найбільш доступних – “Таксі 808”. Крім вартості, таксі пропонує ще такі опції як: 

  1. Вибір тарифу:
  • економ (без додаткових функцій, по місту – 5,5 грн/км);
  • універсал (без додаткових функцій, по місту – 7 грн/км);
  • преміум клас (без додаткових функцій, по місту – 8 грн/км);
  • мікроавтобус (без додаткових функцій, по місту – 8 грн/км).

Кожен з тарифів має свої переваги та може бути доповнений додатковими опціями за необхідності. Така градація дуже зручна, коли виникає потреба перевезти габаритний вантаж або ж добратись в потрібне місце великою компанією. Крім цього, так набагато легше розрахувати вартість поїздки. 

  1. Замовлення поїздки онлайн чи за коротким номером телефону 808. 

Авто можна замовити через сайт служби “Таксі 808”, скориставшись формою для онлайн-замовлення. Заповнюючи окремі поля, можна обрати не лише тариф, а й такі додаткові опції як: перевезення тварин, кур’єрська доставка, наявність кондиціонеру та інше. Крім того, поїздку можна запланувати, вказавши потрібний час прибуття за адресою замовлення. Якщо ж Інтернет-з’єднання не працює належним чином, можна зателефонувати за номером 808 та оформити замовлення (дзвінки по Україні – безкоштовні).

В сайту також є версія для мобільного браузера або ж можна скористатись застосунком, що дозволить зекономити час на замовлення (доступний як в AppStore, так і в Google Play). 

  1. Вичерпний перелік послуг. 

За необхідності, можна замовити такі послуги як: таксі за місто, буксирування автівки, авто з дитячим кріслом або ж доставка пального в дорозі. Такий широкий спектр послуг дозволяє зберігати мобільність, котра настільки важлива для жителів сучасних мегаполісів. 

В “Таксі 808” є власний автопарк, який підтримують в належному стані. Також в штаті працюють водії, що мають кваліфікацію для виконання завдань різної технічної складності.

Варто додати, що служба працює не лише у Києві, а й у Дніпрі та Одесі, а перелік послуг – ідентичний.