Успішне місто

Харківська тероборона продовжує нарощувати бойовий потенціал

З воїнами Харківського окремого батальйону територіальної оборони України проведено комплексні тактичні заняття.Так, найкращі інструктори із чималим бойовим досвідом навчили товаришів по зброї просуватися у складі підрозділу ворожою територією, долати інженерні загородження, відбивати раптові напади окупантів, вірно оцінювати ситуацію та ухвалювати рішення під час вогневого зіткнення, добувати необхідні відомості про ворога тощо.

– Ми звертали увагу на,так би мовити, дрібниці, від яких залежатиме їхнє життя, – каже військовий інструктор Андрій. – Наприклад, чимало часу ми приділили бойовому екіпіруванню воїнів, щоб під час руху все необхідне було під рукою.

Пізніше захисники України у складі груп тренувалися знищувати бронетехніку противника за допомогою протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» чи NLAW.

– Під час спалювання ворожих танків чи БТРів кожен тероборонівець виконує своє завдання. Наприклад, поки гранатометник працює із ціллю, його прикривають стрільці з усіх боків. У цей момент бою всі мають діяти як один організм і відчувати лікоть товариша. При цьому жодних зайвих слів не має лунати. Тільки необхідні рухи, що ми під час подібних занять й доводимо до автоматизму, – пояснив командир підрозділу тероборони.

За словами Командування батальйону ТрО, воїни не припиняють шліфувати свої знання та бойові навички. Прискіпливість та суворість керівників практичних занять цілком виправдані. Адже від кожного їхнього слова залежатиме успіх у боротьбі із ворогом. Це добре розуміють рядові тероборонівці і тому під час польового вишколу уважно ставляться до всіх порад інструкторів.

Фото Бориса Штрассера

По матеріалам: https://armyinform.com.ua/