Винний ресторан Wine Love біля «Олімпійської»

Винний ресторан Wine Love біля «Олімпійської»

Wine Love – це новий винний ресторан біля станції метро «Олімпійська». Запускають заклад Володимир Задірака та бізнесмен Сергій Шкарбан. The Village Україна показує, який вигляд Wine Love має до відкриття – двері ресторану відчинять 3 грудня.

вулиця Велика Васильківська, 100

12:00-23:00 (з неділі по четвер), 12:00-02:00 (п’ятниця та субота)
Джерело: https://www.the-village.com.ua/village/food/new-place/291677-wine-love-restaurant-wine-toronto-kyiv-velyka-vasylkivska-olimpiyska

Концепція

Wine Love – це винний ресторан у комплексі «Торонто-Київ» напроти костелу Святого Миколая, що між станціями метро «Олімпійська» та «Палац Україна». Заклад відкривають засновник мережі кав’ярень ONE LOVE coffee Володимир Задірака та бізнесмен Сергій Шкарбан. «Ми тривалий час захоплювалися культурою вина, тому хотіли у спільному проєкті зробити акцент саме на ньому», – розповідають співзасновники про першу співпрацю у ресторанній сфері.

«Це місце – про любов до вина та смачної їжі», – каже співвласник Задірака. «Під час роботи над концепцією ресторану ми хотіли відтворити атмосферу закладів творчих районів Парижа – Маре та Монмартра. У такий спосіб прагнули створити місце про любов і радість життя, про пристрасть і свободу», – додає співзасновник Шкарбан.

«Це не Франція, а саме Париж – сучасне, динамічне й мультикультурне місто», – пояснюють орієнтир у Wine Love. Партнери кілька разів їздили до Франції з командою та архітектором проєкту Денисом Беленком (AdelleMimosa Brooklyn Pizza«Стейкхаус»), зокрема для того, щоб знайти вінтажний декор для інтер’єру.

Локація

Wine Love розташований у приміщенні праворуч від сходів, що ведуть до центрального входу у комплекс «Торонто-Київ». Це простір із двома рівнями посадки, контактною барною стійкою та відокремленою залою, що загалом може вмістити близько 70 людей водночас.

«Ми не хотіли, щоб Wine Love сприймався як місце, яке щойно відкрили. Завданням було зробити так, щоб люди заходили сюди й думали: «Чому я не помічав його раніше?» – розповідають співвласники Задірака і Шкарбан. Як приклади наводять використання вінтажних меблів і «потертий від підборів мармур під ногами». Додають: «Це саме те відчуття, на якому спеціалізується Денис [Беленко]».

Команда Belenko зробила в інтер’єрі ставку на червоний колір і впізнавані за останніми проєктами студії стилізовані написи на стінах. Доповнюють інтер’єр гілки дерев, якими прикрасили стелю. «Це натуральне дерево, за яким доглядає декоратор. До Різдва хочемо прикрасити композицію святковим декором, а навесні пересадимо нове», – розповідає співзасновник Шкарбан.

У проєкті виділяють ще одне архітектурне рішення Дениса Беленка – з облаштуванням другого рівня закладу. «Треба віддати належне творчому генію Дениса. Зазвичай другий рівень роблять ставлять завдяки платформі на опорах. Але він запропонував підвісити платформу до стелі», – розповідає Задірака. Таким чином платформа з кількома столами-бутами у Wine Love підвішена над баром. З першим рівнем її з’єднують увігнуті сходи, які для закладу привезли з барахолки на кордоні Франції та Іспанії. Окрім того, з вінтажу в інтер’єрі, приміром, великі класичні люстри та керамічний умивальник.

Основний простір Wine Love називають гнучким: за потреби його можна адаптувати під різні види посадок і подій. Наразі в ресторані використали незвичний формат контактної барної стійки – замість окремих барних стільців уздовж поставили кілька високих столів на чотирьох людей. «Це дуже зручно, – розповідає бар-менеджер Wine Love Олег Шипоша. – Так і я можу взаємодіяти з гостями, і вони можуть спілкуватися між собою».

Кухня та бар

«У нас не було завдання зробити у винній карті Париж. Радше вона повинна була підкреслити сучасний формат закладу, у якому не бояться експериментувати», – розповідає сомельє Wine Love Роман Ремєєв (goodwine). Додає, що робить ставку на невеликі партії вина власної селекції.

У тестовому режимі діяли позиції від 120 гривень за келих, але після офіційного запуску додадуть категорію під назвою «Скільки того життя». «Це гордість нашого ресторану. У цій категорії ми зібрали рідкісні позиції, за якими довелося полювати», – кажуть співзасновники Задірака і Шкарбан.

«Ми не мали на меті сподобатися всім, – каже Ремєєв. – У нас практично немає стандартних найменувань: немає стандартного Pino Grigio чи Sovignon Blanc із Нової Зеландії». Як приклади визначає вино з Тенеріфе Trenzado Blanco (150/815 грн), а також Lucy Margaux і Chasellas Fendant з Австралії та Швейцарії відповідно. Усього в ресторані пропонують 32 позиції вина у келихах від постачальників goodwine, Frank Wines і Roots, включно з шампанським на розлив. Уточнюють, що близько 70% вин у карті – натуральні або біодинамічні. «Ми розуміємо, що за цим вином майбутнє», – пояснює сомельє Ремєєв.

У Wine Love розповідають, що зібрали колектив досить рано, тому мали час організувати співпрацю сомельє із шеф-кухарем, аби страви в меню якомога краще поєднувалися з асортиментом вина. «Ми не йдемо в снобічну еногастрономію, але будемо надавати базові правила поєднання та пропонувати експериментувати», – каже співвласник Задірака.

З меню:

Артишокова паста з баклажановим мармеладом – 140 ГРН

Авокадо-паштет із крамблом і горіхами – 140 ГРН

Севіче з селери під соусом понзу – 110 ГРН

Салат із козячим сиром і запеченим буряком – 140 ГРН

Лосось із картопляним пюре та огірковим соусом – 240 ГРН

Сибас із фенхелем і водоростями – 280 ГРН

Парові котлети з індички з авокадо та овочами – 180 ГРН

Медальйони з яловичини з картоплею та фуа-гра – 300 ГРН

Щічка з чорним часником і коренеплодами – 200 ГРН

Таледжіо-тарт із карамелізованою морквою – 200 ГРН

Мільфей – 130 ГРНLeave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *