Бар і магазин вінілу We:Vinyl відкрили на Саксаганського

Бар і магазин вінілу We:Vinyl відкрили на Саксаганського

Заклад We:Vinyl почав роботу на вулиці Саксаганського, неподалік від перетину з Великою Васильківською. Він поєднує формати кафе-бару та магазину вінілових платівок.

«Як сховатися від галасу у центрі Києва? Повертаєте в арку з вулиці Саксаганського чи Жилянської – і потрапляєте у затишний дворик, де й розташований наш заклад: місце для атмосферного вечору з коктейлями та музикою, яка лунає з вінтажних платівок», – розповідають у закладі. Додають, що вранці заклад працює як кав’ярня, а ввечері – як бар із коктейлями та вином.

Засновником бару є Олександр Осіпов, артдиректор Hedonist Bar, який також має досвід роботи в Bombay Sapphire Bar, Alchemist і Pink Room. «Подорожуючи різними країнами світу, Олександр надихнувся на створення власних авторських коктейлів, а й згодом на відкриття свого закладу», – кажуть у We:Vinyl. 

З коктейльної карти:

Aperol Spritz – 149 грн

Proud Mary – 169 грн

Rumhattan – 179 грн

NY Sour – 189 грн

Gringo – 189 грн

Boston Tea – 219 грн

Zombie – 222 грн

Irish Coffee – 119 грн

У барі пропонують 32 коктейлі, розділених на вісім категорій за видами основного напою. Наприклад, у категорії джину пропонують Negroni (169 грн) і Red Gimlet (229 грн), а з коктейлів на основі віскі – Old Fashioned (159 грн) і Boulevardier (179 грн). До карти щомісяця обіцяють додавати шість авторських коктейлів.

У винній карті – вино від 89 гривень за келих, а також глінтвейн (99 грн). Також пропонують портвейн і херес від 69 гривень за келих. 

У магазині вінілових платівок можна придбати альбоми та продати свої. Також у We:Vinyl планують організовувати вечірки.

Режим роботи: 10:00-23:00 (з понеділка по четвер)
10:00-00:15 (п’ятниця та субота)
10:00-23:45 (неділя)

Адреса: вулиця Саксаганського, 27
Джерело: https://barout.media/news/bar-i-magazyn-vinilu-wevinyl-vidkryly-na-saksaganskogo/

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *