ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СТУДЕНТСТВА У ХАРКОВІ. ЩО Я ТУТ ЗАБУВ?

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СТУДЕНТСТВА У ХАРКОВІ. ЩО Я ТУТ ЗАБУВ?

16 листопада 2019 року в UNIT.City Kharkiv відбудеться Всеукраїнський форум студентства «Що я тут забув?» За підтримки Молодіжної ради при Харківському міському голові.

Мета івенту — показати український та зарубіжний досвід ефективного функціонування органів студентського самоврядування.
На заході будуть присутні представники з більш ніж 30 самоврядувань з більш ніж 15 міст України для обміну досвідом, обговорення проблем студентства та пошуків шляхів подолання.

Спікерами стануть члени студентських самоврядувань та громадські діячі, що мають досвід реалізації успішних локальних проектів за напрямами: контроль якості вищої освіти, захист прав студентів, діджиталізація сучасного університетського простору, громадська діяльність та студентські медіа.

Також буде можливість відвідати фудкорт, зони відпочинку з майстер-класами та розважальною програмою. Після закінчення формальної частини на учасників чекає неформальна програма — студентський стендап “Fuck up night”, де спікери поділяться невдалим досвідом та інсайтами.

Час проведення заходу: з 11:00 до 21:00

Місце проведення: UNIT.City Kharkiv
Участь безкоштовна за реєстрацією (до 10.10) https://forms.gle/BccSVQuL692Wj5gu8

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *