Всесвітній день прибирання «World CleanUp Day»

Всесвітній день прибирання «World CleanUp Day»

Зовсім скоро, а точніше 19 вересня 2020 року, о 10:00 харків’яни разом з активістами зі 180 країн світу вийдуть на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s Do It, Ukraine» @letsdoitukraine разом із Молодіжною радою @khmgs і ГО «Kharkiv Eco City» @kharkiv_eco_city запрошують жителів Харкова та області долучитися до акції задля спільної мети – порятунку планети від сміття.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних вимог та правил техніки безпеки. Саме тому органiзатори пропонують такі форми участі:

• Індивідуальні прибирання – самостійно обрати забруднене місце, прибрати його, а результати опублікувати у соцмережах за хештегами #побачивприбери #letsdoit_kh #worldcleanupday.

• Цифрове прибирання – видалити зайву інформацію зі своїх смартфонів, ноутбуків та електронної пошти для розвантаження баз даних.

• Картографування – встановити безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» та відмітити забруднені і очищені території, також можна прибрати тi локації, що вже відмічені як забрудненi.

• Групові прибирання. Хоча кількість учасників обмежена до 50 осіб, місця для дотримання соціальної дистанції буде цілком достатньо. На локації в день акції з вами буде координатор, який надасть мішки і рукавички для прибирання, проведе інструктаж з безпеки та поділиться гарним настроєм!
Реєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSekmnYNqdoiLVAn4_3z9sU4PP7sXVTTCBdgVqnWOnFv-sP7vg/viewform
Приєднуйтесь! Зробимо Харків чистим разом!

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *