Вечори історії Харкова. Лекція "Фотографи старого Харкова"

Вечори історії Харкова. Лекція "Фотографи старого Харкова"

У середині ХІХ століття в Харкові фотомайстерень було вдвічі більше за число горілчаних магазинів, не зважаючи на те, що робити фотовідбитки було ще дуже дивно та просто дорого. Хто починав займатися цією новаторською справою півтора століття тому, як удосконалювали дагеротипію, калотипію та ціанотипію, чи «фотошопили» тоді й як фотографія почала рухатися? Щоб дізнатися відповіді на ці питання, треба прийти на Вечори історії Харкова та послухати, що розказуватиме фундатор і керівник Харківського музею міської садиби Andrey Paramonov.

Запрошуються школярі, учні ПТЗО, студенти, курсанти, аспіранти (студенти ІІІ освітньо-наукового рівня), молоді вчителі та викладачі, молодь до 35 років.
(а не просто поставити «Відвідаю» подію). Організатори лишають за собою право відмовити в реєстрації на лекції. На лекціях заборонені фото- та відеозйомка, аудіозапис.

Лекція «Фотографи старого Харкова» пройде 6 жовтня, початок о 18:30, тривалість бл. години, вільно поспілкуватися з паном Андрієм можна буде ще годину-півтори.

📅 Дата и время: 6 жовтня, початок о 18:30
📍 Локация: Рымарская 21, Харьковская Филармония. 
💰 Стоимость: Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова, для чого треба заповнити до 5 жовтня включно анкету http://bit.ly/2wdpaEd.Вхід тільки по підтвердженій реєстрації (дочекайтеся підтвердження та запрошення), без реєстрації вхід неможливий.

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *