В Одесі не планують виконувати «карантин вихідного дня»

В Одесі не планують виконувати «карантин вихідного дня»

Каже секретар місцевого штабу з подолання наслідків надзвичайної ситуації

Карантин вихідного дня» наразі не планують підтверджувати в Одесі, цитує місцеве видання «Думская» секретаря місцевого штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Олександра Тиховського.

«Наразі місто Одеса продовжує перебувати в “помаранчевій” зоні. Жодних додаткових обмежувальних заходів міська комісія ТЕБ і НС не ухвалювала. Тому на території міста продовжують діяти обмеження “помаранчевої” зони, ухвалені міською комісією 15 жовтня», – заявив Тиховський. Представник місцевої комісії додав про необхідність збереження маскового режиму та соціальної дистанції.  

Правила «помаранчевої» зони діють на всій території України, згідно з рішенням Кабінету міністрів 11 листопада, за яким скасували режим адаптивного карантину. Замість поділу на чотирі зони епідемічної небезпеки в Україні ввели заходи, які раніше стосувалися регіонів і міст із «помаранчевим» рівнем епідемнебезпеки.

За правилами «помаранчевого» рівня, зберігається заборона на роботу закладів громадського харчування, включно з барами і ресторанами, з 22:00 до 07:00.

Источник

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *