Успішне місто

В Києві не ходять трамваї та тролейбуси, а автобусів не вистачає. Обурені кияни пишуть петиції

Рішення приймуть після консультацій з фахівцями з електрики.

Влада Києва розглядає можливість частково поновити рух трамваїв. Про це «Укрінформу» повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За словами Поворозника, влада міста веде дискусію, щоби уможливити поновлення роботи частини трамваїв, але рішення будуть приймати після консультації з фахівцями з електрики. Він додав, що особливо відчули відсутність роботи трамваїв мешканці житлового масиву Борщагівка, для яких цей вид транспорту фактично виконував функцію метро.

Водночас кияни скаржаться владі на брак автобусів на маршрутах. Жителі міста реєструють петиції з вимогою відновити рух електричного транспорту, зокрема, від станції «Почайна» до «Нивок», від вулиці Туполєва на житловий масив Виноградар, маршрути трамваїв №1 та №3 тощо.

Наприкінці грудня у Києві через дефіцит електроенергії ухвалили рішення щодо припинення роботи наземного електротранспорту – трамваїв та тролейбусів. На всіх маршрутах наземного електротранспорту курсують лише автобуси.

Загалом на 126 автобусних маршрутах міста працюють 440 автобусів. У КМДА кажуть, що це весь рухомий склад автобусів, що є в автопарках «Київпастрансу». Планується, що тролейбуси та трамваї вийдуть у рейси, коли в Україні повністю відновлять електропостачання.

Джерело: https://hmarochos.kiev.ua