В Добропарку на Київщині розквітли ріки лаванди (фото)

В Добропарку на Київщині розквітли ріки лаванди (фото)

В Добропарку на Київщині розквітли 25 тисяч кущів лаванди, яку висадили кілька місяців тому хвилястими ріками.

В Добропарку на Київщині розквітли 25 тисяч кущів лаванди, яку висадили кілька місяців тому хвилястими стрічками, що нагадують ріки. Про це повідомляє повідомляє Хрещатик.News з посиланням на сторінку “Добропарку” в Фейсбуці.

Квітнути лаванда буде протягом всього літа, аж до осені. Але квіткарі дендропарку на Київщині запрошують не пропусти пік цвітіння запашних квітів.

В світі існує близько 30 сортів лаванди – не лише традиційного лавандового кольору, але й ніжно бузкового, рожевого, синього і навіть білого.

В Добропарку квіткарі висадили традиційні сорти, які мають нагадувати відвідувачам справжні річкові потоки.

Дендропарк на Київщині запрошує на індивідуальні фотосесії. “Найкращий час для цього – щодня з 5:00-10:00 ранку з світанковим сонечком та мальовничий захід сонця”, – зазначають співробітники парку. Наголошуючи, що у понеділок тут зовсім немає гостей, бо це – вихідний. Отож найкращий час зробити світлини на тлі українського “Провансу” у повній самоті.

Дістатися до дендропарку можна від станції метро “Святошин” спеціальним маршрутним автобусом, або на власному авто – до села Мотижин Київської області.

Джерело: https://khreschatyk.news/v-dobroparku-na-kyyivshhyni-rozkvitly-riky-lavandy-foto/

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *