Успішне місто

У Харкові розпочнеться виробництво фюзеляжів для вертольотів «Мотор Січ»

Виробництво складових корпусу й хвостової балки для гелікоптерів МСБ-2 “Надія” та МСБ-8 планують розвернути на ХДАВП

Наразі на ДП “Харківське державне авіаційне виробниче підприємство” (входить до складу ДК “Укроборонпром”) опрацьовують документацію для виробництва складових корпусу гелікоптерів.

Про це повідомив кореспонденту місцевого видання “Depo.Харків” генеральний директор ХДАВП Олександр Кривоконь під час святкування 95 річниці з дня створення ХАЗ.

“Ми працюємо щодо МСБ-8 та МСБ-2. Ми повинні зробити всю документацію щодо оснастки фюзеляжу цих гелікоптерів і хвостової балки”, – розповів Олександр Кривоконь.

Варто відзначити, що раніше повідомлялося лише про початок виробництва фюзеляжу для гелікоптера МСБ-2 “Надія”. Цю інформацію підтверджували й очільник ХДАВП, і гендиректор АТ “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв.

А ось про початок робіт з виготовлення фюзеляжу для транспортного МСБ-8 (українська версія транспортного гелікоптера Мі-8) інформації не було, хоч очільник запорізького приватного підприємства і розповідав про такі плани (початок виготовлення корпусів для гелікоптерів на базі Мі-8 кількох версій).

“Фюзеляж ми починаємо в Харкові робити для гелікоптера 4,5 т злітної ваги. Тобто це середній гелікоптер, але ми готуємося і до випуску середньо важкого гелікоптера на 13 тонн, а потім буде і на 15 тонн. У нас в Україні є власна наукова і виробнича база”, – повідомив на початку липня ц.р. в інтерв’ю виданню “Укрінформ” В’ячеслав Богуслаєв.

Джерело