У Саржиному яру з’явиться велодоріжка з естакадою

У Саржиному яру з’явиться велодоріжка з естакадою

Нова велодоріжка в Саржиному яру протяжністю в 3,5 км з’єднає парк ім. Горького з Павловим Полем.

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради з посиланням на директора департаменту комунального господарства Олексія Богача.

За його словами, під час реконструкції Саржиного яру перед архітекторами було поставлено завдання об’єднати три зелені зони міста, включаючи Лісопарк і парк ім. Горького. Для цього під канатною дорогою з боку вул. Динамівської проклали доріжку для пішоходів і велосипедистів, яка веде до джерела. У самій зеленій зоні облаштовують вже дві доріжки — велосипедну та пішохідну.

Однією з особливостей Саржиного яру стане велоестакада. Завдяки конструкції велосипедисти зможуть проїжджати над яром, не перетинаючись з пішоходами. Естакада буде оснащена поручнями.

«Найголовніше наше завдання було — не перетинати пішоходів і велосипедистів. Ближче до Саржиного яру велосипедний і пішохідний шляхи розходяться: пішохідний йде уздовж спортивного та дитячого майданчиків і веде до «серця» Саржиного яру, а велосипедисти, рухаючись з абсолютно іншою швидкістю, йдуть з тильного боку і повертаються в Саржин яр в районі узвозу на вул. Отакара Яроша і потрапляють на естакаду», — розповів Богач.

Будівництво велодоріжки в Саржиному яру планується завершити до Дня міста.

Також, за словами Богача, вже розпочато облаштування гранвідсівних доріжок у Лісопарку, загальна протяжність яких складе 17 км. Наступного року велодоріжки в Саржиному яру і парку ім. Горького планують об’єднати з Лісопарком в єдиний веломаршрут протяжністю близько 30 км.

Джерело: https://kh.depo.ua/ukr/kh/u-sarzhinomu-yaru-zyavitsya-velodorizhka-z-estakadoyu-201908011005459

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *