Успешный город

У КИЄВІ СТВОРЯТЬ ЛАНШАФТНИЙ ЗАКАЗНИК МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ «ДАРНИЧАНКА»

Він об’єднає території Микільського та Дніпровського лісництв.

З метою збереження ландшафтного, ботанічного, зоологічного різноманіття та цінного природного комплексу у Дарницькому районі створять ландшафтний заказник місцевого значення «Дарничанка». Про це повідомляє сайт Київради.

Рішення було ухвалене сьогодні, 7 жовтня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Його підтримали 86 депутатів.

За словами депутатки Київської міської ради, членкині постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Олесі Пинзеник, територія проектованого заказника — це фрагменти 12, 13, 14, 15, 16 Микільського лісництва та 8, 9, 11, 17, 24, 14, 15, 21 Дніпровського лісництва, загальною площею 115 га.

«Вказаний фрагмент лісу вкритий угрупованнями старого дубово-соснового лісу, які поєднуються з водно-болотними біотопами та заплавою річки Дарниця. Флора даного об’єкту налічує більше 350 видів вищих рослин. Велику цінність запроєктованого заказника становить флора та фауна вздовж річки Дарниця, де зустрічається угрупування рідкісних рослин. Також вказана територія є середовищем існування комах та тварин, які занесені до Червоної книги України», – зазначила Пинзеник.

Депутатка додала, що «необхідно зберегти цю, поки що, віддалену від житлових масивів територію від навмисного знищення».

Джерело