Успішне місто

У Києві на свята курсуватиме ретро-поїзд на паровозній тязі: коли проїхати і де купувати квитки

На різдвяно-новорічні свята Укрзалізниця призначає казковий ретро-поїзд на паровозній тязі. Три вікенда поспіль — 24, 25, 31 грудня, 1, 7 та 8 січня — столицею курсуватиме наш святково-екскурсійний паровоз, який подарує вам незабутні емоції.

Про це розповіли в Укрзалізниці.

На вокзалі вас зустрінуть казкові помічники святого Миколая, а у вагонах вихованці Київської дитячої залізниці проведуть цікаву екскурсію про історію Києва.

У складі поїзда буде аж два старовинні паровози 1954 року і п’ять пасажирських вагонів з місцями для сидіння, серед яких вагон-буфет.

Відправлення поїзда о 12:34 з першої платформи Центрального залізничного вокзалу. Мандрівка триватиме трохи більше години.

“Радимо прийти на вокзал заздалегідь, щоб зробити незабутні фото, адже на самому вокзалі на вас також чекає багато цікавого!” – повідомили в УЗ.

Квитки вже у продажу на сайті booking.uz.gov.ua (за запитом Київ-Пасажирський — Київ-Казковий, поїзд №894/893) та у касах вокзалів.

Вартість дорослого квитка стартує від 138 грн, дитячого – від 104 грн.

“У випадку оголошення повітряної тривоги до відправлення поїзда зі ст. Київ-Пасажирський рейс відкладається до 14:00. Якщо ж відбій повітряної тривоги не буде оголошено до 14:00, пасажирам буде запропоновано здати квитки та прийти в інший день. Безпека — на першому місці, але свято — за розкладом!” – відмітили в УЗ.