Успішне місто

У Києві “Епіцентр” відкрив безкоштовний коворкінг на понад 100 робочих місць: де і як виглядає

Новий коворкінг компанія назвала “Незламний хаб”. Безкоштовний коворкінг на понад 100 робочих місць відкрили в торговельному центрі “Епіцентр” на Почайній. 

Новий соціальний проєкт компанії під назвою “Незламний хаб” розпочав роботу в ТЦ “Епіцентр” за адресою пр-т С. Бандери, 11-А, що неподалік станції метро “Почайна”. Передає Інформатор.

Таким чином компанія хоче підтримати українців, які не можуть працювати через аварійні відключення світла, відсутність інтернету та зв’язку.

Торговельні об’єкти компанії “Епіцентр” оснащені власними генераторами, які дозволяють продовжувати роботу навіть за відсутності централізованого електропостачання. Щоб допомогти українцям пройти цей складний для країни період, вже запустили в усіх торговельних центрах станції підзарядки гаджетів, а зараз відкривають  повноцінний коворкінг на понад 100 робочих місць.

Для відвідувачів працює безкоштовний wi-fi, а для школярів обладнана спеціальна зона з пуфами, щоб вони могли продовжувати навчання онлайн у випадку відключення світла вдома.

На території коворкінгу працюватиме міні-кав’ярня, а на першому поверсі кафе.

ДЕ: ТЦ «ЕПІЦЕНТР» Київ, пр-т С. Бандери, 11-А

Графік роботи: Пн-нд: 08:00 — 21:00