Успешный город

У Харкові історичний музей запустив відеопроект про ексклюзивні експонати

Харківський історичний музей запустив новий відеопроект «Бачити більше» з ексклюзивними історіями про експонати

Про це повідомив Depo.Харків представник прес-служби Харківського історичного музею імені М. Сумцова Дмитро Кузубов.

За його відомостями, Харківський історичний музей імені М. Сумцова запускає новий проєкт «Бачити більше». Це серія відеороликів, в яких співробітники музею розкриють цікаві та маловідомі факти про експонати з колекції закладу.

У створенні проєкту взяли участь співробітники музею Костянтин Дубін, Юлія Стаднік, Дмитро Кузубов, а також відеооператор Олександр Поберайло й звукорежисер Валерій Бескорсий. Сценарії до відео розробляли самі музейники, вони також брали участь у зйомках у якості сторітелерів.

«Ми помітили, що багато музейних відвідувачів пробігають експозиціями, звертаючи лише поверхневу увагу на вітрини і предмети, — зазначає завідувач другого наукового експозиційного відділу музею, учасник проєкту Костянтин Дубін. – Таким чином, люди часто втрачають важливу складову того, що робить експонати цінними, не помічаючи ані особливої краси, ані важливої історії. Ми сподіваємось продемонструвати, що музей є значно цікавішим і сучаснішим, ніж це може іноді здатись на перший погляд. Більш того: карантинні обмеження останнього року остаточно запевнили нас, що потрібно розвивати роботу в онлайні та пропонувати аудиторії цікавий та пізнавальний контент».

Проєкт складається з коротких відеорозповідей про експонати. Акцент зроблено на бекґраунді артефактів та фактах з їхньої історії, які часто невідомі широкому загалу. За задумом музейників, «розкриття» цих предметів приверне увагу до музейної колекції та заохотить більшу кількість людей відвідати заклад.

Відеоролики публікуватимуться на YouTube-каналі музею та на Facebook-сторінці раз на місяць. Перший епізод, присвячений одному з найбільш відомих музейних експонатів – танку Mark V, який розташований біля будівлі музею – вже доступний для перегляду на YouTube за посиланням: 

Добавить комментарий