У Харкові суттєво зросла середня зарплата: опубліковані цифри

У Харкові суттєво зросла середня зарплата: опубліковані цифри

У Держстаті скрупульозно підрахували, скільки в середньому заробили харків’яни у квітні, а також скільки мешканці області отримували за одну годину своєї роботи.
Джерело: https://znaj.ua/society/237859-serednya-zarplata-v-harkovi-znovu-zrosla-hto-zaroblyaye-naybilshe-i-chomu

У прес-службі ГУ статистики у Харківській області розповіли про заробітки місцевих жителів.

Згідно з опублікованими даними, середня зарплата штатного працівника в Харкові в квітні 2019-го року склала 8891 гривню. У порівнянні з показниками березня, заробіток жителів області збільшився в середньому на два відсотки. При цьому середня номінальна зарплата включає також посадові оклади, премії, надбавки, оплату за невідпрацьований час, а також податок на доходи фізичних осіб і військовий збір. 

Варто відзначити, що найвищий заробіток за традицією у працівників авіаційної сфери: вони заробляють понад двадцяти тисяч гривень щомісяця. Хороші зарплати у представників сфер інформації і телекомунікацій, фінансової та страхової діяльності, оборони і обов’язкового соцстрахування.

Середній розмір заробітної плати станом на квітень склав 6090 гривень. Зарплату вище мінімальної – 4173 гривень – пропонують більш ніж 92% роботодавців. При цьому Київ зберігає лідируючу позицію по самій високій середній зарплаті по країні. На другому місці – підконтрольна Україні частину Донецької області.  Харківська область йде на п’ятому місці.  

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *