У Харкові стартує набір у Школу волонтерів

У Харкові стартує набір у Школу волонтерів

У Харкові набирають учасників на безкоштовне навчання в «Центрі поводження з тваринами»

У Харкові КП «Центр поводження з тваринами» оголошує другий набір до Школи волонтерів. До участі в проекті запрошуються всі бажаючі, хто любить і допомагає тваринам, зазначили на підприємстві.  
В програму навчання входить знайомство з історією та роботою центру, вивчення законодавства у сфері поводження з тваринами, принципів зоозахисної діяльності.
Фелінологи і кінологи розкажуть слухачам школи про особливості порід собак і кішок, а ветеринари підприємства ознайомлять майбутніх волонтерів з правилами ветеринарного контролю за здоров’ям тварин.
Крім того, в ході навчання учасники школи на практиці вивчать ази дресирування собак і познайомляться з проектами, які проводить Центр поводження з тваринами.
«Заняття в школі будуть цікаві тим, хто в майбутньому хоче стати кінологом або ветеринарним лікарем. Серед наших випускників є топові ветеринари та кінологи міста, що підтверджує серйозність школи як стартового майданчика не тільки в світ волонтерства, але і в професійну діяльність. Після Школи волонтерів є всі шанси реалізувати свої проекти і задумки на благо бездомних собак і кішок», — розповіли в центрі.
Заняття в школі проходитимуть щосуботи з 10:00 до 14:00 протягом 5 тижнів. По закінченню навчання слухачі здадуть іспит і отримають сертифікати. Участь у проекті-безкоштовна, запис до Школи волонтерів за телефонами: 754-97-12, (067) 920-79-04. 
Про дату початку навчання в центрі повідомлять додатково. Заняття почнуться по мірі формування групи.

 

Джерело: https://kharkov.comments.ua/news/u-harkovi-startue-nabir-u-shkolu-volonteriv/

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *