У Харкові кондитерську фабрику перетворять на масштабний громадський центр

У Харкові кондитерську фабрику перетворять на масштабний громадський центр

Архітектурне бюро Drozdov&Partners розробило проект ревіталізації району навколо руїн кондитерської фабрики імені Крупської у Харкові. Про це повідомляє Хмарочос.

“З огляду на те, що безліч автентичних елементів були загублені назавжди, ми поставили перед собою таке завдання – консервувати все те, що збереглося”, – зазначають Drozdov&Partners.
Джерело: https://shotam.info/pro-nas/

Що з’явиться на оновленій території?

Концепція проекту «Цукерка» передбачає будівництво багатофункціонального центру площею 10 тисяч метрів квадратних. На думку архітекторів, новий відкритий і насичений міський простір уздовж зеленого коридору річок надасть поштовх для розвитку району Гончарівка.

Більшість стін фабрики планують зберегти та інтегрувати в інтер’єр громадських просторів. Залишки внутрішніх стін стануть частиною мощення відкритих просторів набережної та центральної аванплощі.

У центрі передбачено вежа з житловими апартементамии та офіси вищої поверховості, водночас громадські та комерційні простори на базі старої фабрики забезпечують збереження історичного масштабу і зв’язок із вулицею.

Громадсько-суспільні простори пронизують один одного, створюючи відкриту структуру. Автори пропонують влаштовувати тут виставки, освітні заходи та інші публічні активності.

Читайте також: У Львові облаштують громадський простір у старовинній будівлі

Проект розроблено як перехід між двома контрастними районами – від двох-трьохповерхової історичної забудови з одного боку до вищої забудови другої половини ХХ століття, яка починається відразу за греблею ріки Лопань.

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *