У харківському депо похвалилися охолоджуючими автономними тролейбусами з Луцька (Фото)

У харківському депо похвалилися охолоджуючими автономними тролейбусами з Луцька (Фото)

До Харкова доставили два нових тролейбуси, українського виробництва – перших з обіцяних 57-ми. Про це повідомляє кореспондент «Коментарів».

«До технічного завдання підійшли з урахуванням побажань пасажирів, водіїв і громадських організацій», – заявляє директор КП «Тролейбусне депо №2» (який прийняв транспорт) Дмитро Липовий.

Нові тролейбуси – з низькою підлогою, обладнані майданчиком для людей з інвалідністю, які пересуваються на візках.

 

Посередині салону встановлений кондиціонер, як кажуть, посиленої потужності, ще один – в кабіні водія.

Також всередині встановлені камери відеоспостереження, відеореєстратор і великі дзеркала.

Усередині салону вбудовані 4 USB-порта, за допомогою яких можна заряджати гаджети.

 

Від обіцяного в мерії Wi-Fi вирішили відмовитися, так як в місті добре розвинене покриття 3G. А щоб не псувати зовнішній вигляд, в новому транспорті не буде і реклами, пообіцяв Дмитро Липовий (запам’ятаємо і нагадаємо в випадок чого про це – авт.).

У депо кажуть: рух нового транспорту регулюється електронною системою.

 

Крім того, луцькі тролейбуси (виготовлені ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс») з автономним ходом, тому в разі необхідності можуть опустити «роги» і рухатися як автобус.

За словами директора «Богдан Моторс» Дмитра Писаного, таку сучасну розробку на сьогоднішній день застосовують в декількох містах України: Кременчуці, Сумах та Харкові.

За обіцянки директора депо, нові «рогаті» почнуть курсувати вже з наступного тижня. Маршрути будуть різні, але орієнтуються, в основному, на Салтівку.

Згідно з контрактом, до Харкова всього повинні поставити 57 тролейбусів, в найближчі дні очікуються ще 2, в серпні – близько 30, а до кінця осені – всі інші, каже заступник міського голови Харкова з питань інфраструктури Євген Водовозов.

«Сума загального контракту – 11, 5 мільйонів євро, вартість одного тролейбуса – близько 202 тисяч євро. Контракт уклали на 12 років, під 5-6% на рік. Гроші будуть виплачуватися з наступного року, після поставки всього транспорту, з міського бюджету», – розповіла Водовозов.

За рахунок цієї закупівлі парк депо №2 оновлять на 70-80%, але старі тролейбуси керівництво списувати не планує.

«Ми не збираємося викидати старі тролейбуси на звалище. Ми будемо їх ремонтувати, що має піти тільки в «плюс», – заявив Водовозов.

Leave a comment

Send a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *