Главная / Главное / У центрі Харкова зловили велетенську ігуану

У центрі Харкова зловили велетенську ігуану

Велетенську рептилію, яка втекла з тераріуму і блукала по центру Харкова, повернули господині. Про це повідомляє “ГородХ”.
Тварина бродила по центру міста цілу добу. Весь цей час господиня рептилії – ветеринар Анна Степаненко – не знаходила собі місця. Дівчина звернулася за допомогою до всіх можливих зоологічних організацій і навіть в поліцію. Оголошення про зникнення величезної зверюги швидко облетіла інтернет і городяни, що гуляли по центру, стали ретельніше придивлятися до придорожніх кущів. В результаті Боню таки відшукали.

 

 

 

Хто допоміг знайти звіра – залишилося таємницею за сімома замками – на запитання цікавих Анна відмовчується. Як доказ того, що тварина вже вдома, дівчина виставила на своїй сторінці в фейсбуці фотографію Боні, який сидить в тераріумі. Відомо одне – піймання ігуани відбулося в людному місці, неподалік від Планетарію.
«Його ловили на очах всього ресторану “Піноккіо”», – прокоментувала господиня втікача.
Нагадаємо, кілька місяців тому від рептилії відмовилися господарі, і тварина на прізвисько Боня жив у квартирі ветеринара Анни Степаненко. А 4 липня фантастичним чином “дракончик” зник із тераріуму.

Обо мне - city.successful@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *