Успешный город

ТОП-7 речей, без яких не обійтися у поході

Якщо ви зібралися в похід, то обов’язково маємо підготувати себе до різних сценаріїв розвитку подій. Щоб туристична вилазка залишила лише позитивні емоції, важливо грамотно обрати спорядження, не забувши жодної дрібниці. При цьому не варто перевантажувати себе предметами розкоші, які будуть абсолютно ні до чого на природі. Про сім найважливіших речей для походів ми вам зараз і розповімо.

Що потрібно покласти в рюкзак насамперед?

Отже, перша річ вам вже відома – це рюкзак. Без нього не обходиться жоден похід. Але він настільки очевидний, що ми не включатимемо рюкзак у наш список, бо він буде наповнений іншими предметами:

  1. Ніж — саме ножі є головними помічниками туриста. За допомогою гарного складаного ножа або виробу з фіксованим лезом ви зможете виконати багато операцій. Хороший вибір клинків від найкращих виробників ви знайдете на сайті магазину One-click.
  2. Намет – ніч просто неба хороша всім, крім непередбачуваного дощу.
  3. Спальний мішок – у ньому ви не замерзнете навіть у зимовому поході. Літні моделі забезпечують захист від комах.
  4. Туристичний пальник – з його допомогою ви зможете швидко отримати необхідну кількість вогню для багаття, щоб зігрітися, а також приготувати їжу.
  5. Туристичний посуд – легкий та компактний посуд додасть комфорту у суворому побуті туриста.
  6. Ліхтарик – з настанням темряви він стане вашим найкращим другом.
  7. Power Bank – не найочевидніша річ, але у вік смартфонів точно одна з найнеобхідніших.

Безперечно, для походу вам знадобиться відповідний одяг, який захистить вас від дощу та вітру, а також забезпечить швидке відведення вологи назовні під час активного руху.

Що ще взяти із собою?

Також у поході у вас має бути аптечка та засоби особистої гігієни із зубною щіткою, пастою та іншим приладдям. Не забувайте про компас. Смартфон – це добре, але з компасом все ж таки надійніше. Знайдіть місце для туристичного килимка, компактного мультитула та ізоленти. Остання може знадобитися не тільки для фіксації намету, але й у медичних цілях. З таким набором ви можете сміливо вирушати назустріч пригодам.