Успішне місто

The Cinematographer’s Party

Режисер Роман Жирних знімає рекламні ролики для брендів масштабу Martini і живе між Києвом і Лос-Анджелесом. Він розповідає, що давно мріяв відкрити власний бар. Та ідея The Cinematographer’s Party народилася кілька років тому у Південно-Африканській Республіці: разом із другом-оператором вони знімали у ПАР і продумали концепцію бару. Відповідно до цього підібрали й неймінг – з альбому “Graceland”, на який Пола Саймона також надихнула Південна Африка. Утім, зрештою бар Жирних відкрив сам – на Великій Житомирській біля Львівської площі.

Раніше будівля The Cinematographer’s Party на БЖ виконувала роль аркового переходу між двома будівлями. Замість іншої будівлі тепер облаштовано сквер, тому простір із баром має вигляд незвичайної прибудови до житлового будинку. «Це місце для нас будували не будівельники, а художники», – каже Жирних. В інтер’єрі TCP – великий таймер над баром, орган Yamaha 1971 року та вінтажні меблі, включно зі стільцями з кінотеатру «Ліра».

The Cinematographer’s Party поєднує формати бару та необістро. За бар відповідає Тарас Нижник («Можжевельник», De Bosch), а кухню запускала шеф-кухарка Олександра Стукальська, яка здобула гастрономічну освіту у Франції і ставила меню одеського закладу Benjamin Wine & Bar. Нижник додає, що в карті зробив ставку на авторські коктейлі, приготовані методом Clarified. До прикладу, пропонує твіст на «Мімозу» White та Orange із текілою, вермутом та урюком.

Формат: коктейльний бар і необістро
Адреса: вулиця Велика Житомирська, 34
Режим роботи: 18:00-02:00 (з понеділка по четвер), 18:00-04:00 (п’ятниця), 12:00-04:00 (субота), 12:00-02:00 (неділя)

Залишити відповідь