Тако з кактусом та автентичні мексиканські страви в новому закладі в Києві (El Gordo)

Тако з кактусом та автентичні мексиканські страви в новому закладі в Києві (El Gordo)

Нарешті! В Києві з’явився перший справжній мексиканський стріт-фуд заклад – El Gordo. Зараз ресторан працює в тестовому режимі – кожен може відчути Мексику на смак, не перетинаючи кордонів. Тут вперше в Україні готують страву з мексиканського кактуса Нопаль – тако нопалез! Також пропонують кесаділью, буріто, чурос, такітос (скручені в трубочку тако й обсмажені у фритюрі) та самий правильний гуакамоле. Для всіх тако використовують справжню мексиканську тортилью з кукурудзяного борошна! Все це можна спробувати за дуже демократичними цінами в яскравому та автентичному El Gordo в самому центрі Києва❤️

Ідейним натхненником закладу став сеньор Гордо з маленького містечка Тихуана – яскравий мексиканський дідусь-космополіт, який обожнює готувати національні автентичні страви Мексики. Як кажуть власники закладу, його мета – познайомити якомога більше українців з колоритом мексіканських страв та навчити їх розуміти свою улюблену кухню, трохи палку і таку наповнену різними смаками.

Офіційне відкриття El Gordo на Великій Васильківській, 16 відбудеться 4 червня з виступом маріачі (о 19.00) та подарунками за чекін протягом всього дня.

Ціни:
— тако від 36 грн (курка, яловичина, риба, креветки, кактус)
— буріто від 89 грн
— фрі з доданками від 79 грн
— кесадилья від 99 грн
— чурос — 39 грн (зі згущенкою або вишневим соусом)

Адреса: вул. Велика Васильківська, 16.

Години роботи: 

Пн-Вс 10:00-00:00 

Соц. мережі:
https://www.facebook.com/ElGordoUA
https://instagram.com/elgordoua