Успешный город

Тайский Привет

Коктейлі з Таїланду у новому міському кафе «Тайский Привет»

Міське кафе «Тайский Привет» почало роботу в Києві на Чеховському провулку між Львівською площею та Золотими воротами. Це новий проєкт засновників закладів «Китайский Привет» і «Вьетнамский Привет» Міші і Даші Кацуріних.

«Це перший тайський ресторан у Києві та в Україні, тому ми відчуваємо на собі відповідальність – знайомити людей з цілою кухнею. … У Таїланді відчувається вплив і Китаю, і Індії. До того ж країна сусідить з Малайзією, М’янмою і Камбоджею. У кожному районі – свої страви і своє змішування культур», – розповідає шеф-кухар закладу Антон Васильєв, який співпрацює в форматі з двома кухарями з Таїланду.

У кафе пропонують страви з різних регіонів королівства – від том-яму і пад-таю до автентичних рецептів з Північного Таїланду. Наприклад, у меню «П’яна локшина» – рецепт шеф-кухарки Джай Фай, засновниці першого стритфуду в Бангкоку, який відзначили зіркою Michelin і висвітлили в документальному серіалі «Стритфуд» на Netflix. Також пропонують «Тайшуку» – тайський варіант шакшуки як пропозицію на сніданок.

На барі «Тайский Привет» пропонують сім авторських коктейлів, у яких також витримали тематичне спрямування закладу. Приміром, пропонують твіст на Mai Tai «Собственно, Май Тай» з поєднанням суміші рому, настояній на галангалі та імбиру, бананового лікеру та амарето. Також у карті коктейлі «Скутер Хонда» на саке, настояному на листях лайму, та «Харакарри» на золотому ромі, настояному на свіжій куркумі.

Коктейльна карта:

«Кровавая Мали» – 140 грн
«Собственно, Май Тай» – 160 грн
«Самый красивый закат» – 160 грн
«Дикая обезьяна» – 160 грн
«Харакарри» – 160 грн
«Найт Маркет» – 160 грн

«Скутер Хонда» – 180 грн

Окрім коктейлів, у «Тайский Привет» пропонують саке та японське односолодове віскі Nikka Miyagikyo. «На жаль, поки не вдалося привезти тайські рисові віскі, але ми це обов’язково зробимо», – розповідає Barout співзасновник Кацурін.

Також у кафе пропонують тайське пиво Singha, яке раніше не було представлене в Україні. Пляшку місткістю 330 мілілітрів продають по 115 гривень. Також в асортименті пиво під власним брендом: світле (65 грн), пшеничне (65 грн) і темне (75 грн). Окрім того – іспанський сидр із диких яблук – від 90 до 275 гривень.

Чеховський провулок, 2/48
10:00-23:00

Добавить комментарий