Успішне місто

Синєгубов: Останні два тижні в Харкові щодоби – до п’яти ракетних обстрілів

Упродовж останніх двох тижнів у Харкові щодоби в середньому фіксується до п’яти ракетних обстрілів.

Про це голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов розповів в інтерв’ю Укрінформу.

“Якщо говоримо про ракетні обстріли, то останні два тижні, на жаль, ситуація стабільна. За добу можемо зафіксувати в середньому до п‘яти ракетних обстрілів, частина з яких переважно вночі. Російські війська б‘ють по житлових будинках, освітніх закладах, промисловій зоні, полях тощо”, – зазначив Синєгубов.

За його словами, спочатку обстріли відбувалися з 23:00 до 01:00, пізніше росіяни почали завдавати ударів орієнтовно о 02:00, а зараз ближче до ранку – приблизно з 03:00 до 05:00. “Проте, наприклад, 10 липня взагалі був ракетний удар приблизно о 10:00”, – додав керівник ОВА.

Він також поінформував, що останні кілька днів фіксуються активні ворожі удари з реактивних систем залпового вогню. І зауважив, що удари завдаються виключно по цивільній та критичній інфраструктурі, яка жодним чином не пов‘язана з військовим сектором.

Синєгубов наголосив, що підрозділи ДСНС та працівники екстренної медичної допомоги працюють у посиленому режимі.

Як повідомлялося, близько шести тижнів поспіль війська російської федерації щоночі завдають ракетних ударів по Харкову. Також місто обстрілюють із реактивних систем залпового вогню.