Главная / Главное / Successsful Monday: 5 простих правил, щоб бути задоволеним

Successsful Monday: 5 простих правил, щоб бути задоволеним

Чого тобі не вистачає, щоб заявити на весь світ, що ти щасливий? Щоб отримувати задоволення від життя: працювати, відпочивати, кохати, подорожувати і просто кайфувати? Можеш складати безкінечний список і залишати в коментарях, але давай спершу розберемось у причинах твого невдоволення.

  • Погода не радує, а сірість не надає сил. Здається, що дні схожі між собою один в один і ніякого різноманіття. Спробуй не концентруватися на картину за вікном. Влаштуй особисту погоду у своєму внутрішньому світі, наспівуючи пісню Пугачьовой: «Главней всего – погода в доме»!
  • А може ви думаєте лише про те, чого ще не досягнули і вас це втомлює? Спробуйте не просто думати, а діяти! Пишайтесь собою і перестаньте порівнювати себе з іншими. Дивіться не тільки на кінцеву ціль, а насолоджуйтесь процесом і звертайте увагу на те, що у вас вже є.
  • Також одна із популярних причин – це незавершені стосунки. Пройшло не мало часу, але ви не можете викинути із голови колишнього чи колишню? Ваше завдання – працювати над собою та власною самооцінкою. Розберіться у собі, розставте всі крапки над «і». Лише тоді починайте нові стосунки. Нові стосунки на фоні незавершених минулих приносять лише розчарування та невдоволення.
  • Занадто багато часу витрачаєте на соцмережі. Соціальні мережі – це не справжнє життя. І начебто всі це розуміють, але так легко потрапляють в це павутиння. Звичайна перевірка мессенджерів призводить до годинного «залипання» в стрічку і читання непотрібних новин. Це безглузде витрачання дорогоцінного часу. Життя в режимі «не тут, не зараз»  неадекватно впливає на нервову систему та навіть вводить в депресію.  З’являється яскравий прояв невдоволення. Варто навчитися нормовано витрачати час і керувати собою, щоб злободенне павутиння не затягнуло вас у світ неприємних відчуттів.
  • Невдоволення своїм тілом. Рахуєте калорії? Мрієте схуднути? Боїтесь набрати зайві кілограми? По-перше, пам’ятайте, що життя коротке, аби витрачати його на підрахунок зайвих калорій. По-друге, не давайте собі привід не любити себе. Повторюйте щоденні афірмації який ви гарний(на), мотивуйте себе та хваліть за перемоги, навіть невеличкі.

Якщо звернути увагу на ці моменти і виправити їх – ви автоматично станете на шлях правильних дій. Будьте задоволеними своїм життя, бо хто як не ви його будує!

Автор: Ilona Vovk

 

Обо мне - city.successful@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *