Успешный город

Скільки коштують бензин, дизель та автогаз у Київській області: опубліковані ціни

Стало відомо, скільки на сьогодні на території Київської області коштують бензин, автомобільний газ та дизельне паливо. Про це стало відомо з даних, опублікованих на сайті vseazs.com.

Відомо, що станом на 4 липня середня ціна бензину А-98 та А-95 на Київщині становить 52 гривні за літр. У деяких місцях А-95 коштуватиме 51 і 50 гривень за літр. Бензин А-92 можна купити за 51,90 гривень за літр, а А-80 за 17,99 гривень за літр.

Середня ціна за дизельне паливо становить 56,50 гривень за літр, на деяких заправках вартість складає 55 гривень за літр та 57,99 гривень. Дизельне паливо плюс коштуватиме 58 гривень.

Вартість автогазу коливається від 37 до 40,49 грн.

Нагадаємо, що Україна поступово ліквідує дефіцит пального на ринку за рахунок збільшення імпорту. Про це в ефірі телемарафону заявила перший віце-прем’єр-міністр, міністр економіки України Юлія Свириденко.

«Пальне дійсно стає більше на ринку України. Якщо ми подивимося на обсяг імпорту, то в березні ми імпортували 60 тисяч тонн. У квітні ми вже імпортували 180 тисяч тонн, у травні — 380, і за червень ця цифра складе 600 тисяч тонн», — зазначила Свириденко.

За її словами, насичення українського ринку пальним відбувається із західних областей на схід.

«На заході ми фіксуємо, що майже відсутні черги, і ринок повністю насичений. Звичайно, залишається ще проблема зі східними областями. Ми над цим активно працюємо. Вирішити можна за рахунок ще більшого обсягу імпортованого ресурсу на ринок України. Це все впливатиме на ціни на ринку, тому що ми відпустили формульне ціноутворення», – сказала міністр економіки України.