Сервіс доставки коктейлів Bodler запустили в Києві

Сервіс доставки коктейлів Bodler запустили в Києві

Чотири коктейлі – з доставкою додому.

Сервіс доставки коктейлів Bodler запустили в Києві, розповідають Barout співзасновники проєкту.  

«У час карантину українці починають знаходити нові робочі бізнес-моделі. Популярний хештег #stayhome і продовження карантину щонайменше на місяць посприяли появі сервісу Bodler», – розповідають у проєкті. Додають, що сервіс назвали на честь французького письменника Шарля Бодлера, а в команді люди з досвідом роботи в ресторанному і барному бізнесі, зокрема в ресторані Rumors та закладі Gonzo.

В асортименті наразі три класичні коктейлі Negroni, Boulevardier і Daiquiri, а також авторський змішаний напій Basilio – твіст на Dry Martini, який витримують на листках базиліка. Доставляють коктейлі в скляних пляшках об’ємом 700 мілілітрів разом із кілограмом льоду.

«Ми створили сервіс, який допоможе додати різнокольорових фарб дням та вечорам киян під час карантину. Наш бармен приготує коктейль, а кур’єр доставить його вам до дверей квартири. Доставку здійснюють кур’єри, які працюють тільки з нами і виключно на особистих автомобілях. Так ми мінімізуємо кількість контактів з людьми в процесі між замовленням та отриманням коктейлю», – додають у Bodler.

Вартість замовлення – 1000 гривень. Із промо-кодом Quarantine в тестовому режимі діє знижка у 40%. 

Джерело: https://barout.media/news/servis-dostavky-koktejliv-bodler-zapustyly-v-kyyevi/


Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *