Успешный город

«РОСІЙСЬКІ ОКУПАНТИ МАЮТЬ НА МЕТІ ЗУПИНИТИ ТРАНСПОРТ У МІСТІ ХАРКОВІ», — ІГОР ТЕРЕХОВ 

Від російського обстрілу 13 липня в Харкові значно пошкоджена будівля електродепо метрополітену, рухомий склад. Російські окупанти намагаються зупинити транспорт у місті. Про це в етері телемарафону сказав мер Харкова Ігор Терехов, повідомляє «Суспільне». 

«Це вже не вперше, коли влучають снаряди в інфраструктурні об’єкти, у тому числі в депо метрополітену. Колосальна шкода, яку після вчорашніх обстрілів завдано російськими агресорами, зруйновано будівлю електродепо, рухомий склад, який там перебував, постраждав», — сказав міський голова. 

Сьогодні, 14 липня, розпочали розбір завалів. При цьому метрополітен продовжує працювати. 

«Робота метрополітену стабільна, у нас є більший інтервал руху поїздів, але роботу метрополітену ми сьогодні забезпечуємо», — говорить Терехов. 

За його словами, російські загарбники цілеспрямовано б’ють по інфраструктурних об’єктах, трансформаторних підстанціях, критичній інфраструктурі. 

«Те, що вчора сталося в електродепо, це ланки одного ланцюга. Спочатку були прильоти снарядів та бомб у депо, де були автобуси, потім — де були тролейбуси, трамвайне депо. Насправді російські окупанти мають на меті зупинити транспорт у місті Харкові, щоб не працював метрополітен, щоб не було контактної мережі, але це їм не вдасться», — сказав міський голова. 

Терехов звернувся по допомогу у відновленні рухомого складу до очільників міст-побратимів. 

«І вони відгукнулися, і сьогодні нам готують партію і автобусів, і тролейбусів, і трамваїв. Також звертатимуся до міст-партнерів, які мають метрополітени, з тим, щоб вони теж допомогли нам. Можливо, у когось є вагони для метро, ​​звертатимуся до всіх», — сказав мер.