Рейтинг губернаторів: Світлична піднімає будівництво

Рейтинг губернаторів: Світлична піднімає будівництво

Харківщина в першому півріччі увійшла в трійку регіонів, де найбільш скоротилася смертність населення, а також в трійку лідерів по виконаних будівельних робіт на душу населення і в шістку — за темпами зростання будівельної продукції, передає Depo.Харків з посиланням на «ДС«.

Обсяги робіт на будівництві інженерних споруд зросли на 27,2%, нежитлових будівель — на 46,7%, житла — на 36,4%, а загальна площа прийнятого в експлуатацію житла — на 73,1% (зокрема, в Харкові — в 2,07 рази).

На початку вересня глава ОДА Юлія Світлична (-16 балів) і президент Петро Порошенко відкрили в Харкові Регіональний центр надання адміністративних та соціальних послуг, який був побудований спільно з міжнародними партнерами в рамках меморандуму про співпрацю між Харківською ОДА та посольством США в Україні, а також суперсучасну школу «Мобіль» в селищі Пісочин під Харковом.

При цьому в області розгортаються нові масштабні будівництва. У серпні Кабмін затвердив представлений Харківською ОДА проект будівництва в Дергачах сучасного комплексу з переробки твердих побутових відходів, якому немає аналогів в Україні. Цей комплекс буде оснащений системою збору та утилізації полігонного газу та виробництва електроенергії. Реалізація проекту, який дозволить повністю звільнити від сміття Харків і сусідні райони області, буде завершена в 2019 році.

Губернатор впевнена, що місцевим будівельникам додадуть роботи також українські та зарубіжні інвестори. 22 вересня в Харкові відбувся міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». За словами Світличної, «після форуму інвестиційна активність, за нашими підрахунками, протягом року надасть додаткових $200-250 млн інвестицій в економіку області».

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *