Успішне місто

ПОШКОДЖЕНІ ОРКАМИ БУДИНКИ В КИЄВІ ПЛАНУЮТЬ ВІДНОВИТИ ДО ПОЧАТКУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Мова йде, про багатоповерхівки по вул. Крушельницької, 3А, Кошиця, 7 та Богатриська, 20.

Як повідомили в Дарницькій РДА, розпочаті роботи по відновленню двох багатоквартирних житлових будинків у межах Дарницького району, які найбільше постраждали внаслідок потрапляння уламків ворожих ракет – вул. Крушельницької, 3А та Кошиця,7. Замовником робіт визначено КП з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвест-УКБ».

“До початку опалювального сезону, з урахуванням енергозберігаючих технологій, усі роботи будуть виконані у повному обсязі, зокрема – відновлення фасаду будинку, скління ремонт пошкоджених квартир та місць загального користування”, – зазначили у дописі.

Водночас, в Оболонській РДА зауважили, що відновити будинок по вулиці Богатирській, 20 планують до середини жовтня. Зокрема, у будинку буде новий фасад, нові ліфти, ремонт під‘їзда та ремонт квартир із заміною усіх вікон.

“Тепер будинок буде більш енергоефективним, а люди нарешті зможуть повернутись до своїх осель. Ми, як і завжди відкриті до спілкування і на зв’язку з жителями. Особисто спілкувався з багатьма жителями цього будинку. Хто має питання стосовно відновлення свого житла на Богатирській, звертайтесь, обов’язково заплануємо зустріч”, – наголосив голова Оболонської РДА Кирило Фесик.