Успішне місто

По Києву розвісили постери з дискусійними питаннями щодо війни, щоб перетворити суперечки на донейти

Волонтери проєкту UA Daily Donate разом з креативною агенцією Antiprotiv розмістили на вулицях Києва з дискусійними питаннями щодо війни. Щоб «проголосувати», пропонують відсканувати QR-код та зробити донейт.

Перехожих запитують, зокрема, про те, «чи ок тусити в барах під час війни» або «чи варто дозволити чоловікам виїзд за кордон».

Ініціатори кажуть, що прагнуть трансформувати суперечки в регулярні донейти.

Переходячи за посиланням, охочі висловити свою думку насправді потрапляють не на голосування, а на лендинг із нагадуванням про необхідність донейтити.

«Як у житті, так і у нашій PR-кампанії немає єдиної правильної відповіді, адже «Так» чи «Ні» ведуть до одного – до збору коштів для нашої волонтерської інціативи, а яка зі свого боку розподіляє їх на потреби з фронту», – коментують в UA Daily Donate.

На сторінках ініціативи в Instagram та Telegram щодня розміщують перевірені модераторами локальні запити від фондів, волонтерів та окремих частин ЗСУ. Щодня публікують новий збір.

«З кожним днем збори зменшуються, люди втомлюються, звикають та забувають про такий необхідний внесок. Тож, не витрачаймо час на суперечки, а інвестуймо в спільну перемогу!» – підсумовують волонтери.