П’ять тисяч квітів: у центра Харкова з’явилась нова експозиція

П’ять тисяч квітів: у центра Харкова з’явилась нова експозиція

Як впевнені організатори, експозиція стане улюбленим місцем для фотосесій та прогулянок містян. 

Гербери, петхоа та ще близько 30 видів квітів. Біля скверу “Стрілка” відкрилася святкова виставка. Організатор експозиції Сергій Лисенко розповідає: вже шостий рік поспіль прикрашають місто різноманітними квітами.

Сергій Лисенко, організатор виставки квітів 

Ми почали виставку ще в квітні місяці. Це були 60 видів тюльпанів, крокусів, гіацинтів і поступово ми взяли зобов’язання, що все літо буде виставка квітів у нас постійно у нас змінюватися, різними квітами, різними кольорів, різних видів. 

Чоловік каже: щороку вирощують майже мільйон рослин для озеленення Харкова. Після реконструкції у сквері “Стрілка” не лишилося клумб, саме тому вирішили зробити квітучу зону. Цього разу тут більше п’яти тисяч квітів.

Сергій Лисенко, організатор виставки квітів 

Такої виставки в Україні ніде не має і не було ніколи. По кількості та сортам, видам квітів не знаю в якому місті буває. Харків – перша столиця, ми перші по благоустрою в Україні. 

Харків’яни розповідають: полюбляють квітучі композиції по місту, саме тому завітали подивитися і на нову виставку.

Галина, харків’янка

Мы приехали сюда погулять. Увидели такую красивую инсталляцию, вот зашли посмотреть как тут всё цветочно. Нам очень сильно понравилось, будем приезжать еще.

 Єва, харків’янка

Нравятся. А вот здесь много цветочков? Да, очень много. Они меняются за днями.

Маргарита, харків’янка

Действительно классно что у нас в городе много таких мест начинает появляться. Где можно прийти и увидеть такую красоту. 

Виставка триватиме до початку жовтня.

Источник: https://www.objectiv.tv/objectively/2019/08/23/p-yat-tisyach-kvitiv-u-tsentra-harkova-z-yavilas-nova-ekspozitsiya-video/

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *