Під Києвом відкривається новий лавандовий парк

Під Києвом відкривається новий лавандовий парк

У парку, що розсташований у селі Порадівка в 40 км від Києва, висадили 35 тисяч кущів на території площею 2,5 гектара. Для панорамних видів облаштували оглядовий майданчик та містки. Також у парку є кафе з вуличною їжею та лавандовою кавою, зони для відпочинку під наметами та крамничка з лавандовими букетами, водою, милом й ефірними оліями.ПОРАДІВ – це лавандовий парк під Києвом. На площі 2,5 га підростають 35 тисяч кущів вузьколистої лаванди (лат. Lavándula angustifólia). Співробітники парку дбайливо доглядають за рослинами протягом всього року. Під час цвітіння лаванди парк відкривається для відвідування. Після того, як лаванда відцвіте, ми її зрізаємо на переробку.

Парк працюватиме з 30 червня і до 28 липня.

Що є в парку

 • 35 тисяч кущів лаванди
 • Оглядовий майданчик в верхній точці парку
 • Перголи (навіси) для відпочинку в тіні
 • Крамничка з лавандовими товарами власного виробництва
 • Вуличне кафе
 • Місце для переодягання
 • Вбиральні

Тварини

Радо вітаємо відвідувачів разом із своїми домашніми улюбленцями. Власники тварин повністю відповідають за поведінку своєї собаки, киці, пандочки, чи крокодильчика. Улюбленець не повинен загрожувати безпеці та комфорту інших відвідувачів. Власники самостійно і без зайвих нагадувань прибирають за своїми тваринами.

Бджоли

Під час квітіння над лавандою кружляє ду-у-у-у-же багато бджіл. Вони зайняті своєю справою, тому абсолютно безпечні для відвідувачів. Проте, не радимо їх чіпати, дратувати або відволікати від роботи – вони таке не люблять.

Якщо Вас раптом вжалить бджола, зверніться до робітників парку по допомогу. Наша лавандова олія чудово знімає подразнення від укусів комах та вгамовує біль.

Сонце

Парк ПОРАДІВ розташований просто неба на південному схилі мальовничого яру – так наша лаванда отримує найбільше сонця, милує око найкращим кольором, дає найкращий врожай. Проте, забагато сонця може спричинити опіки шкіри, або привести до запаморочення. На території парку є місця, де можна сховатись від сонця. Плануючи візит до нас, подбайте про капелюх для себе і для дитини.

Якщо Ви відчуваєте, що отримали сонячний опік, зверніться по допомогу до робітників парку. Гідролат лаванди чудово вгамовує свербіж від опіків, сприяє швидкому відновленню шкіри.

Фото та відео зйомка

На всій території парку відсутні будь-які обмеження на фото і відео зйомку – можна фотографувати все що завгодно і коли завгодно.

Відвідуючи парк, Ви усвідомлюєте, що можете випадково потрапити на світлини, зроблені іншими людьми. В тому числі на світлини, зроблені адміністрацією парку в цілях його популяризації.

Відвідуючи парк, Ви надаєте безумовний дозвіл на використання в будь-яких законних цілях фото і відео матеріалів, зроблених іншими авторами, на які Ви можете випадково потрапити в кадр.

Просимо з повагою відноситись до інших відвідувачів – якщо Вас ввічливо просять не фотографувати інших людей, то не фотографуйте. Якщо просять на хвилинку звільнити кадр, то звільніть. Часу і лаванди вистачить на всіх.

Вартість квитків:

ДОРОСЛИЙ (300 грн)

 • Дійсний для входу в парк в любий день з 30 червня до 28 липня
 • Години відвідування – з 5:00 до 21:00
 • Час перебування в парку – необмежений

ДИТЯЧИЙ (безкоштовно)

 • Для маленьких відвідувачів до 145 см на зріст
 • У супроводі дорослого
 • Подбайте про панамку від сонця!

Квитки можна придбати онлайн, або на вході в парк щоденно з 9:00 до 18:00. В касі можна розрахуватись як готівкою, так і банківською карткою. Для входу в парк не обов’язково мати роздрукований паперовий квиток – ми відскануємо QR код квитка з екрану Вашого телефону.

Квитки ТУТ

Дивіться актуальний стан лаванди кожен день в сторіз у Facebook та Instagram.

Як до нас дістатись

Власним автотранспортом – прямуйте на південь від Києва Одеською трасою. Через 29 км від КП звертайте праворуч – дороговказ на Мотовилівку. Через 5 км повертайте ліворуч – дороговказ на Порадівку. Через 2 км дорога спуститься на дамбу між двох ставків. Паркувальний майданчик і вхід у парк буде ліворуч за дамбою. Відмітка в Google картах для навігатора.