Успешный город

Парк “Острів Сакури” в селищі Володарка

Парк розміщений на річці Рось.

На території парку висаджено близько 3,5 тисяч різноманітних дерев, кущів і квітів. Звичайно тут багато сакур. Це дерево неймовірно красиве в період свого цвітіння, але впіймати момент краси напрочуд важко. Сакура цвіте дуже швидко і кожного року в різний час, в залежності від погодних умов.

Фото: https://www.instagram.com/e2voyage/

В парку окрім живих сакур є також штучні. Тобто, коли б ви не приїхали, ви завжди зможете побачите як виглядає сакура в період свого цвітіння.

Особливістю парку є велика кількість цікавих інсталяцій. Подивитись тут дійсно є на що. Більшість споруд збудовані у східному стилі, з характерними пагодами, які так притягують погляд своєю незвичністю.

Фото: https://www.instagram.com/park_sakury_volodarka/

Власником парку являється Микола Каплун, який розказує, що сам займався дизайном парку, вів контроль будівельних робіт і загалом намагався зробити унікальне місце для відпочинку людей.

Щодо відпочинку тут питань немає, але навряд чи жителі Володарки зможуть тут відпочивати щодня, тому що вхід на територію платний. Кажуть раніше за вхід гроші не брали, але наразі красномовна табличка на вході повідомляє про інше.

Фото: https://www.instagram.com/park_sakury_volodarka/
Фото: https://www.instagram.com/e2voyage/

Острів Сакури – цікаві місця і фотозони

З першого погляду на вхідні ворота до парку розумієш, що за ними тебе чекає справжнє диво у східному стилі.

Відразу нам відкриваються дивовижні елементи: лавки з неймовірним різьбленням. Біля лавки можна затриматись надовго, розглядаючи всі її принади. Поруч розміщена ще одна подібна лавка, але вже з іншими особливостями, які ми розкривати не будемо.

Фото: https://www.instagram.com/park_sakury_volodarka/

Трохи далі зустрічаємо стилізований навіс для відпочинку с горилами на даху. Поруч розміщені фонтани, гойдалки і безліч дерев. Пам’ятайте, що ходити можна лише по стежках, виходити на газон заборонено.

Взагалі в парку «Острів Сакури» дуже багато маленьких дрібничок, які привертають увагу. Це жабенята, кролики, їжачки, зайчики, мавпочки та інші звірята. Деяких з них видно лише з якогось одного ракурсу, тому щоб підрахувати усіх – треба добре побігати навколо споруди.

Як доїхати до Острова Сакури і Алеї Закоханих.

Зручніше і швидше їхати на машині до Володарки з траси Е95 Київ-Одеса. Дорога у нормальному стані. Автобуси регулярно курсують до Володарки з Києва та Білої Церкви. З центру Володарки до Острова Сакури ведуть вказівники, тож знайти парк просто. Алея Закоханих (Р17 на мапі) і Острів Сакури на карті Володарки: