Олександр Фельдман перемагає на виборах на 174-му окрузі в Харкові — екзит-пол

Олександр Фельдман перемагає на виборах на 174-му окрузі в Харкові — екзит-пол

Чинний народний депутат України Олександр Фельдман перемагає на позачергових парламентських виборах на виборчому окрузі №174 (Холодногірський та Новобаварський райони Харкова).

Про це свідчать дані екзитполу, проведеного 21 липня на території 174-го одномандатного округу.

За Олександра Фельдмана, який балотувався як самовисуванець, за даними екзитполу проголосувало 37,2% виборців.

Друге місце зайняла Вікторія Алексейчук від партії «Слуга Народу» — 31,5%, на третьому — депутат Харківської облради (фракція «Відродження») Олександр Ткаченко — 14,2% голосів. Решта кандидатів набрали менше 5% голосів.

Лідером серед партій стала пропрезидентська «Слуга Народу», за яку проголосувало 38,9% виборців округу.

На другому місці — «Опозиційна Платформа — За Життя» (23,7%), далі — «Партія Шарія» (8,1%), «Опозиційний Блок» (7,9%), «Європейська Солідарність» (6,4 %), «Батьківщина» та «Голос» (по 4,1%).

Решту партій підтримало менш ніж 2% виборців округу. Нагадаємо, в парламентських виборах на 174-му окрузі брали участь 25 кандидатів, двоє з них зняли свої кандидатури. 21 липня на території округу був проведений екзитпол з об’ємом виборної сукупності 2000 респондентів.

Інтерв’юери працювали на 31-й точці, закривши таким чином близько 60% виборчих дільниць (тому що на одній точці в середньому було 1,6 дільниць) з пропорційним охопленням мікрорайонів округу. Похибка при даному розмірі вибірки не перевищує 2,2%. При цьому відсоток відмов від інтерв’ю склав 32%. Також опитування не охоплює голосування на спецдільницях та голосування на дому.

Опитування проводилося в три хвилі (8-11, 11-15, 15-20), з кроком в п’ять респондентів (тобто опитували кожного п’ятого, у разі відмови — наступного за ним). Опитування проведене інформаційним агентством «ТВ Тайм» на замовлення медіагрупи «Время».

Джерело: http://www.slk.kh.ua/news/vibori/oleksandr-feldman-peremagaye-na-viborax-na-174-mu-okruzi-v-xarkovi-ekzit-pol.html

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *