Новий бар. «Кіберпанк-бар» Neon на Гоголівській

Новий бар. «Кіберпанк-бар» Neon на Гоголівській

«Коктейлі майбутнього», ігрові автомати та неон – у барі неподалік від Золотих воріт.

Заклад Neon Bar відкривають у Києві на перетині вулиць Гоголівської та Гончара. Відкриття бару відбудеться 1 серпня.

Формат бару визначають як «кіберпанк-бар»: в інтер’єрі використали неонові вставки та дискоболи, у коктейльній карті зробили ставку на «коктейлі майбутнього».
Джерело: https://barout.media/magazine/novyj-bar-kiberpank-bar-neon-na-gogolivskij/

«Коктейльну карту ми присвятили трьом світам: минулому, теперішньому та майбутньому. Категорія Meta Modern – це забута класика на зразок Adonis та Jungle Juice. Fusion Cockails – це сучасні трендові коктейлі. У коктейлях майбутнього, в свою чергу, пропонуємо бутильовані коктейлі в форматі low abv. Адже, на нашу думку, в майбутньому люди почнуть ще більше куштувати слабоалкогольні коктейлі», – розповідає бар-менеджер Олексій Котік, який раніше працював у ресторані Tin Tin, а також барах Gimlet і «ГдеБар». Вартість коктейлів – від 180 до 220 гривень.

Команда бару самостійно підготувала інтер’єр та барну систему. Технологію спроєктували таким чином, аби бармен мав можливість спостерігати за всією площею основної зали, розповідає Котік. 

Раніше у цьому приміщенні працювали заклади Cadillac Records Club і Opium Lounge. У Neon Bar близько 50 посадкових місць та дві зали.

В основній залі з барною стійкою встановили діджей-плейс, також для закладу придбали два аркадні автомати, які привезли зі США. Можна зіграти в пінбол, а також Super Mario Bros, Sonic the Hedgehog і Tekken. Також планують поставити фотобудку. 

м. Київ, вулиця Гоголівська, 2-А
18:00-23:00

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *