Новий бар. Bar & Campari від власників Wood You Like на Подолі

Новий бар. Bar & Campari від власників Wood You Like на Подолі

Коктейльний бар Bar & Campari почав роботу на вулиці Межигірській на Подолі. Заклад працює на нижньому поверсі бару Wood You Like.

«Стиль та атмосфера бару натхненна італійським біттером Campari. З одного боку, добре знайомий, як старий приятель, а з іншого – норовливий, з непростим характером», – розповідає Barout Марія Урсу, співвласниця Wood You Like та бренд-амбасадорка Campari Group Ukraine.

У Bar & Campari можна потрапити через Wood You Like, вхід у підвальне приміщення приховали за шафою. Пропонують класичні та авторські коктейлі, які відрізняються від пропозиції закладу на першому поверсі. 

«Кожна сторінка меню створена і присвячена окремому виду алкогольного напою та включає в себе три коктейлі на його основі», – каже Урсу. Наприклад, готують коктейлі Negroni, Dolcezza і Killer in Red з Campari як основою. Усі коктейлі віддають по 170 гривень.

З коктейльної карти:

Garibaldi – 170 грн

Negroni Sbagliato – 170 грн

Killer in Red – 170 грн

Santo Spirito – 170 грн

Tea With Bond – 170 грн

Chocolate Negroni – 170 грн

Braulio Alpina – 170 грн

Також на нижньому поверсі є окрема кімната для паління, а також, можна пограти в більярд. Зверніть увагу, що бар не працює у понеділок та вівторок.

Джерело

19:00-01:00 (з середи по неділю)
м. Київ, вулиця Межигірська, 24
Facebook

Leave a comment

Send a Comment