«Народний паб четвертої хвилі» відкрили на Осокорках

«Народний паб четвертої хвилі» відкрили на Осокорках

Заклад «Rock’n’Rольник Паб» почав роботу на вулиці Княжий Затон біля станції метро «Осокорки».

«Ми крутимо рокєшник та транслюємо футбол, граємо з гостями в пивну біржу, топимо за якісний сервіс і тримаємо ціни на короткому повідку. Ми віримо, що пивний паб на районі має бути саме таким. Таким як ти і твої друзі», – розповідають у пабі.

«Rock’n’Rольник Паб – народний пивний паб четвертої хвилі. Чому четвертої? Дивись, спочатку були старомодні, із масивними меблями та пивом у кружках. Потім сталася крафтова революція. Далі прийшов “This Is Пивбар” із крутецьким сервісом. А після народився Rock’n’Rольник – пивний паб твого району», – додають у закладі.

У «Rock’n’Rольник Паб» пропонують 15 сортів розливного пива і 30 фірмових страв та закусок до пива. Зокрема, крафтове пиво пропонують від українських виробників Varvar і ReBrew, а також Guinness, (129 грн), Lowenbrau (63 грн) і Pilsner (65 грн). Окрім того, пропонують віскі Four Roses і Highland Queen.

До напоїв пропонують бургери (59-129 грн), основні страви на зразок борщу (55 грн), пельменів (55 грн) і курячих ковбасок (99 грн), а також закуски – від сирних паличок (59 грн) до курячих крилець (79 грн). Також в асортименті сети закусок – від 159 до 199 гривень.

Адреса: вулиця Княжий Затон, 21
Режим роботи: 11:00-23:00 (з неділі по четвер), 12:00-00:00 (п’ятниця та субота)

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *