Успішне місто

«Народний паб четвертої хвилі» відкрили на Осокорках

Заклад «Rock’n’Rольник Паб» почав роботу на вулиці Княжий Затон біля станції метро «Осокорки».

«Ми крутимо рокєшник та транслюємо футбол, граємо з гостями в пивну біржу, топимо за якісний сервіс і тримаємо ціни на короткому повідку. Ми віримо, що пивний паб на районі має бути саме таким. Таким як ти і твої друзі», – розповідають у пабі.

«Rock’n’Rольник Паб – народний пивний паб четвертої хвилі. Чому четвертої? Дивись, спочатку були старомодні, із масивними меблями та пивом у кружках. Потім сталася крафтова революція. Далі прийшов “This Is Пивбар” із крутецьким сервісом. А після народився Rock’n’Rольник – пивний паб твого району», – додають у закладі.

У «Rock’n’Rольник Паб» пропонують 15 сортів розливного пива і 30 фірмових страв та закусок до пива. Зокрема, крафтове пиво пропонують від українських виробників Varvar і ReBrew, а також Guinness, (129 грн), Lowenbrau (63 грн) і Pilsner (65 грн). Окрім того, пропонують віскі Four Roses і Highland Queen.

До напоїв пропонують бургери (59-129 грн), основні страви на зразок борщу (55 грн), пельменів (55 грн) і курячих ковбасок (99 грн), а також закуски – від сирних паличок (59 грн) до курячих крилець (79 грн). Також в асортименті сети закусок – від 159 до 199 гривень.

Адреса: вулиця Княжий Затон, 21
Режим роботи: 11:00-23:00 (з неділі по четвер), 12:00-00:00 (п’ятниця та субота)

Залишити відповідь