Найкращий бар України 2019 року назвали на ресторанній премії «Сіль»

Найкращий бар України 2019 року назвали на ресторанній премії «Сіль»

Найкращий бар України 2019 року назвали на ресторанній премії «Сіль». Перемогу у номінації «Найкращий бар» здобув Benedict Daily Bar (Харків).

У списку номінантів було ще дванадцять закладів: київські бари Loggerhead, «БарменДиктат», Hendrick’s Bar, Alchemist, Pink Freud, N:B Cocktails Bar, Hangover, одеські Zelda Bar i The Fitz, дніпровські Old Pal Bar та Acacia, а також львівський Libraria Speak Easy Bar.

За визначенням премії «Сіль», баром є заклад, у якому напої становлять щонайменше 70% структури меню.

Бар «БарменДиктат» назвали серед фіналістів премії попри публічне прохання засновників «не згадувати і не намагатися оцінювати [заклад] у жодних номінаціях і рейтингах».

  • У 2018 році найкращим баром України за версією ресторанної премії «Сіль» назвали київський заклад Parovoz Speak Easy. У 2017 році переможцями визначали Henrick’s Bar, а в 2016-му – Loggerhead. Переможець минулого року не міг взяти участь у цьогорічному конкурсі.
  • Визначали переможців у кілька етапів: спочатку залучені експерти «Солі» обрали лонг-лист, а згодом 31 член журі проголосував за найкращі заклади в окремих категоріях – відвідавши їх заздалегідь п’ять разів.  Детальніше про процедуру визначення організатори розповідають за цим посиланням.

Джерело: https://barout.media/magazine/najkrashhyj-bar-ukrayiny-2019-roku-nazvaly-na-restorannij-premiyi-sil/

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *