Успішне місто

Найкращий бар України 2019 року назвали на ресторанній премії «Сіль»

Найкращий бар України 2019 року назвали на ресторанній премії «Сіль». Перемогу у номінації «Найкращий бар» здобув Benedict Daily Bar (Харків).

У списку номінантів було ще дванадцять закладів: київські бари Loggerhead, «БарменДиктат», Hendrick’s Bar, Alchemist, Pink Freud, N:B Cocktails Bar, Hangover, одеські Zelda Bar i The Fitz, дніпровські Old Pal Bar та Acacia, а також львівський Libraria Speak Easy Bar.

За визначенням премії «Сіль», баром є заклад, у якому напої становлять щонайменше 70% структури меню.

Бар «БарменДиктат» назвали серед фіналістів премії попри публічне прохання засновників «не згадувати і не намагатися оцінювати [заклад] у жодних номінаціях і рейтингах».

  • У 2018 році найкращим баром України за версією ресторанної премії «Сіль» назвали київський заклад Parovoz Speak Easy. У 2017 році переможцями визначали Henrick’s Bar, а в 2016-му – Loggerhead. Переможець минулого року не міг взяти участь у цьогорічному конкурсі.
  • Визначали переможців у кілька етапів: спочатку залучені експерти «Солі» обрали лонг-лист, а згодом 31 член журі проголосував за найкращі заклади в окремих категоріях – відвідавши їх заздалегідь п’ять разів.  Детальніше про процедуру визначення організатори розповідають за цим посиланням.

Джерело: https://barout.media/magazine/najkrashhyj-bar-ukrayiny-2019-roku-nazvaly-na-restorannij-premiyi-sil/

Залишити відповідь