Мільйон дерев за день. Як долучитися до акції Озеленення України

Мільйон дерев за день. Як долучитися до акції Озеленення України

Посадити за добу 1 млн дерев по всій Україні. Таку зелену ініціативу запустили соцмережами автори проекту Озеленення України і на своє здивування отримали шалену підтримку. Тепер навіть думають, що висадять більше мільйона.

Головна ідея акції – поширити її за межі Україні і долучити якомога більше людей. Головне завдання – це висадити протягом двох років до 100 млн дерев. І хоча в межах планети це краплина, ініціатори вважають, що з цього варто починати. До початку акції в Україні лишився місяць, а люди і навіть цілі компанії вже тисячами приєднуються до ініціативи. Деталі у сюжеті Сергія Силіна.

Наша мета – відновити екосистему України та світу загалом, розвинути екологічну свідомість усіх людей планети, а також створити колективну історію успіху та показати собі і світу, що ми, українці, разом можемо набагато більше!

Умови наступні:
✅ зробити фото з листівкою проекту «Озеленення України»;
✅ опублікувати їх на своїх акаунтах Facebook, Twitter та Instagram, додаючи хештеги #ОзелененняУкраїни #GreeningUkraine;
✅ розповісти всьому світові про актуальність збереження природи;
✅ позначити друзів і передати їм естафету.

‼️Важливо! Зроблене фото не можна використовувати як інструмент політичної агітації!

Згодом за вказаними хештегами ми оберемо найцікавіші фото і зробимо з них візуалізовану карту України. Завантажити карту зможуть усі охочі!

Найбільш захоплюючі світлини будуть опубліковані на сторінках соцмереж проекту «Озеленення України», а фото-переможець стане обкладинкою одного з розділів підсумкової книги-презентації проекту «Озеленення України»!

Завантажити листівку #ОзелененняУкраїни можна тут: https://fex.net/uk/s/8vzlftk
Анкета для реєстрації участі в акції висадження дерев тут: https://forms.gle/ehFB9eDUjSqWqfP4A

Наші контакти:
📞 Координатор проекту — Надія Чистяк, + 38 (067)-878-80-28
📞 Співпраця зі ЗМІ — Юлія Бичай, +38 (066)-993-41-81
✉️ Еmail для листування — greeningua@gmail.com

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *