«Ми нічого не порушуємо»: Кернес про ідею повернення проспекту імені Жукова

«Ми нічого не порушуємо»: Кернес про ідею повернення проспекту імені Жукова

Геннадій Кернес не вважає, що повернення проспекту у Харкові імені Жукова викличе конфронтацію серед мешканців Харкова.

Про це він сказав сьогодні на Меморіалі Слави, відповідаючи на питання кореспондента «МедіаПорта». 

«Що стосується моїх заяв, не тільки моїх, але й прохань харків’ян, які просять в цих петиціях про те, щоб прибрали цей брудной намет, який стоїть більше шести років, їй там не місце. Якщо ця петиція набере достатню кількість голосів, ми будемо виконувати рішення, яке буде ухвалене», — сказав Кернес. 

«Що стосується перейменування вулиці генерала Григоренка назад в Маршала Жукова, я вважаю це історична справедливість, мені дуже приємно говорити про це у День перемоги. Тому що хтось захотів це зробити, але я вважаю, що маршал Жуков має право на життя і має право його ім’я носити будь-який проспект, вулиця. Я працюю в рамках чинного законодавства. І ми нічого не порушуємо», — продовжив він.

На його думку, це не викличе конфронтації у суспільстві. 

«Новий президент обіцяв зупинити війну, у нас, виявляється, так: у нас війна зупиняється, а у нас на площі Свободи стоїть намет зі снарядом, зі всім, навіщо це потрібно? Я зрозуміти не можу. Згідно закону, вона стоїть незаконно». 

Щодо законності повернення проспекту імені Жукова, Кернес сказав: «Все нормально. Все буде по закону». 

Повідомлення доповнюється. 

8 травня Кернес публічно підтримав дві петиції на сайті міськради — про знесення намету на пл. Свободи та перейменування «декомунізованого» проспекту Петра Григоренка в проспект Маршала Жукова. 

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *