"Металіст" передали у комунальну власність Харкова

"Металіст" передали у комунальну власність Харкова

Депутати Харківської облради підтримали передачу стадіону «Металіст» та закріпленого за ним майном зі спільної власності територіальних громад області у комунальну власність міста Харкова.

Відповідне рішення 10 червня ухвалила на сесії облради, повідомляє кореспондент Суспільного. Рішення, яке приймалося пакетом з іншими питаннями, підтримали 78 депутатів, семеро утримались, 19 не голосували, 14 значились як відсутні.

У проєкті рішення йдеться, що обласна рада передає у приватну власність:

  • нерухоме майно, що обліковується на балансі та закріплене на праві господарського відання за КП «Обласний спортивний комплекс «Металіст».
  • рухоме майно, що обліковується на балансі та закріплене на праві господарського відання за КП «Обласний спортивний комплекс «Металіст».
  • КП «Обласний спортивний комплекс «Металіст».

У пояснювальній записці до проєкту рішення повідомили, що «Металіст» передається «з метою збереження футбольного клубу «Металіст», задоволення потреб громадян з фізкультурно-оздоровчих, спортивних та спортивно-масових заходів, сприяння розвитку і підвищення рівня фізичної культури та видів спорту офіційно визнаних в Україні серед мешканців міста Харкова і Харківської області».

Згідно з рішенням, у власності Харкова майно має використовуватися за цільовим призначенням та не може бути відчужено у приватну власність.

Джерело