Успішне місто

Мария Бурмака. Украинская певица. Народная артистка Украины, кандидат филологических наук.

Мария Бурмака. Харьков.

Мария Бурмака. Харьков.

Мария Бурмака. Харьков.

Украинская певица. Народная артистка Украины, кандидат филологических наук.

В 1997 году М. Бурмака получила звание Заслуженной артистки Украины. В течение следующих лет записала альбомы: «Знову люблю» (1997), «Із янголом на плечі» (2001), «МІА» (2002), ремикс-версия «I AM» (2003), “№9” (2004), «Ми йдемо! Найкраще» (2004). 2008 года была членом жюри литературной премии «Книга року Бі-Бі-Сі».

В 2009 году Мария Бурмака удостоена почетного звания «Народная артистка Украины».

2010 года – запись совместного альбома “Don’t laugh at me / Не смейся надо мной” в рамках кампании Operation Respect совместно с Питером Ярроу (“Peter, Paul and Mary”). А в 2011 году совместное выступление на фестивале Союзовка (Soyuzivka).

С мая 2011 – Мария Бурмака ведущая авторской рубрики «Музыка Завтрака» на канале «1 +1». А с сентября 2011 – ведущая проекта «Музыка для взрослых с Марией Бурмакой» на канале ТВi.

 

1. Почему именно этот вид рода деятельности?

Якщо питання “саме цей рід діяльності”, то я запитаю: який? Я пишу пісні, співаю іх на сцені, в різних форматах–з рок групою, з перкусіоністом і гітаристом, сама з гітарою? Отут тому, що так вже виходить багато років-я пишу все життя і мене хочуть чути .Ну і це я люблю найбільше. Журналістика і тв. Чому? Закінчила Харківський університет, хотіла попробувати в телебаченні. Працювала на УТ-3, тоді довго на ММЦ-СТБ, потім Тві, Сніданок 1+1, Еспресо. Тому, що це моє, подобається і люблю. Закінчила аспірантуру в Київському університеті і захистила дисертацію по телевиробництву. Викладаю в Київському університеті, професор кафедри кіно-і телемистецтва Інституту Журналістики – невелике навантаження, але по понеділках три пари. Чому? Це мозок тримає в тонусі і мене люблять студенти – це приємно дуже! Ще я вмію добре шити і в мене є диплом швеї. Чому? Мені подобається. І якщо всі попередні роди діяльності відпадуть, я все одно не пропаду)

Мария Бурмака. Харьков.

2. Что Вы больше всего цените в этой жизни?

Стосунки між людьми і здоров’я близьких. Перше – відчуття, що ти не одна. Другого якщо нема – відчуття щастя теж нема. Все інше – деталі!

3. Вы верите людям?

Так. Деколи бвльше, ніж треба.

4. Какие занятия Вам доставляют истинное удовольствие?

Особливо музика. Написання, репетиціі, концерти. Ще от я написала дитячий альбом, скоро, 17-го презентація другого дитячого альбому. Перший вийшов у 2010 році, дуже всім прдобається а минулого року ми поставили дитячу виставу “Мама скзаала-ні!” На сцені Театру імені Франка у Києві. Коли діти разом з тобою співають твою пісню “Можна бути песиком, можна бути котиком – це кайф. І це пряме потрапляння в дитяче серце!

Мария Бурмака. Харьков.

5. Стали бы вы дружить со своим двойником? Почему?

Я Близнюки за знаком зодіака, нас і так двоє. І ми не завжди уживаємось.

6. Ваш любимый цвет.

Синій, якщо це небо. А взагалі дуже подобається сполучення шоколадного з бірюзовим.

7. Что Вам не нравится в себе?

Якщо я не контролюю себе, то в мене багато хаосу в житті. Я багато що роблю одночасно. Гублю багато що. Запізнююсь. От справді занадто деколи довіряю людям і деколи мені роблять боляче.

8. Какую музыку вы слушаете?

Часто інструментальну – моїх друзів групи Gypsy Lyre музика грає в машині. Скрипаль David Garrett, от іду на концерт днями. Ну і весь олд скул-Стінг, Ерік Клептон, Шеріл Кроу. Подобається іспанська співачка Бебе. Із останнього знайшла собі Марію Мену і Міссі Хігнінс. З радіо – це як правило якийсь лаунж.

Мария Бурмака. Харьков.

9. Книга, фильм, песня с которыми должен быть знаком каждый?

Книга Григорія Сковороди. Там філософія життя-трудность не нужна, нужность не трудна, наприклад, фільм “Вічне сяяння чистої свідомості”, Мішель Годрі. Це мій улюблений фільм. Про те, що найголовніше з пам’яті стерти неможливо. Пісня – Fragile Стінга. Я вважаю, що от це і є те, що є геніальним. І ще я би радила послухати пісню “Soul Cakes”- старовинна англійська балада. В його виконанні вона мене зачепила настільки, що перший раз почула – клубок в горлі став від зворушення.

10. Назовите пять главных Ваших жизненных принципов.

1) Не шкодувати за зробленим.

2) Якщо є вибір йти вперед чи ні, я буду йти вперед.

3) Сенс життя – віддавати.

4) Не бути причиною чиіхось сліз.

5) На все воля Божа. Абсолютно на все. Останній принцип допоміг мені приняти те, що обоє моїх батьків пішли від раку. У кожного свій шлях боротьби і прийняття такоі хвороби близьких. У мене був такий. І все решта теж складається, на мою думку, так як саме потрібно. Бо кожен іде свій шлях, для кожного пишеться книга.

11. Когда вы в последний раз плакали?

Ой, це було прямо вчора. В мене якраз приходили такі думки, переживання які стають піснями – це особливий стан. І зараз такий етап, коли хочеться писати дуже прямо, ніби як називати речі своіми іменами, без бантиків і красивих порівнянь. І я написала, чесно і прямо. Потім записала в телефон, а потім послухала і на очі навернулись сльози – я ніби подивилась назад, що пережила, намагаючись виду не подавати на публіці. Словом, знаєте, як тобі важко – ти стаєш, як кремінь і не плачеш ніколи. А вже потім тобі хочеться поплакати за все. Для мене цим спусковим механізмом стала щойно написана пісня. Я ж пишу про себе!

12. Что для Вас значит успех?

Це коли твоі пісні є саундтреком життєвих ситуацій інших людей, коли твоі пісні співають діти. Коли в тебе такий авторитет і репутація, що тобі кидаються допомагати незнайомі люди. І ще успіх – це достойно тримати життєві випробування, не порушуючи своїх принципів.

Мария Бурмака. Харьков.

13. Вы хотели бы что-то изменить в этом городе?

В Харкові? Він міняється без мене. Від приїзду до приїзду я бачу нове, що будується і реставрується. І як старає двір мого дому на вулиці Чайковській і асфальт на вулиці Лермонтовській, куди ходила в школу. Мені все подобається, я б нічого не міняла)

14. Что для Вас любовь?

Це розуміння і тепло потім. І пристрасть і іскра, з якоі все починається. І не можна пояснити цьому логіку і причину.

15. Чем бы Вы занялись в последний день своей жизни?

Якби знала шо він останній, все одно не впадала би в істерику. Якби були б сили – об’їхала би всіх рідних і друзів. Записала би на диктофон всі придумані, але не записані пісні ( таких багато). І пішла би з дочкою десь випити кави з пиріжком і поговорити. Ми часто так робимо у вихідні і в свій останній день я би теж так хотіла. А! Ще би всім, в кого була закохана колись, навіть ще зі школи, написала би про це. Бо люди мають знати, що їх любили.

16. Чего вы боитесь?

Що не справлюсь з якоюсь життєвою ситуацією. Поки справлялась. І ще боюсь підлих і лицемірних людей.

17. С каким животным вы ассоциируете себя?

Лисичка)) Для другого дитячого альбому дитячий художник Кость Лавро намалював мій портрет – і це лисичка! Якщо я раніше і сумнівалась, то тепер знаю точно!

Мария Бурмака. Харьков.

18. Оказавшись перед Богом,что вы ему скажите?

Що вірила, як могла. Що намагалась жити по заповідях. Що вірила людям і намагалась робити добрі справи. Що є і гріхи, нікуди не дітись від цього. І подякую Йому за все. Я і зараз вдячна Богу за все.

19. Как вы проводите свободное время?

Вчора був єдиний вихідний. Поспала. Попила кави. Тоді вирішила запекти рибу. Потім дочка зібрала якісь пакети речей – ми відвезли в благодійний магазин ( а в Харкові є такі?). Тоді попили кави в кафе-пироговій. Ввечері з братом випили трохи шампанського. Прекрасний день, до речі був!

20. Ваши пожелания нашим читателям.

Цінувати кожен день і кожну хвилину! Якщо є труднощі – якось все владнається! Любити тих, хто поряд. А якшо ви ще не зустріли близьку людину – зустріти щастя в наступному році! Бажаю багато радості, посмішок і тільки хороших новин!

Залишити відповідь