Мария Бурмака. Украинская певица. Народная артистка Украины, кандидат филологических наук.

Мария Бурмака. Украинская певица. Народная артистка Украины, кандидат филологических наук.

Мария Бурмака. Харьков.

Мария Бурмака. Харьков.

Украинская певица. Народная артистка Украины, кандидат филологических наук.

В 1997 году М. Бурмака получила звание Заслуженной артистки Украины. В течение следующих лет записала альбомы: «Знову люблю» (1997), «Із янголом на плечі» (2001), «МІА» (2002), ремикс-версия «I AM» (2003), «№9» (2004), «Ми йдемо! Найкраще» (2004). 2008 года была членом жюри литературной премии «Книга року Бі-Бі-Сі».

В 2009 году Мария Бурмака удостоена почетного звания «Народная артистка Украины».

2010 года — запись совместного альбома «Don’t laugh at me / Не смейся надо мной» в рамках кампании Operation Respect совместно с Питером Ярроу («Peter, Paul and Mary»). А в 2011 году совместное выступление на фестивале Союзовка (Soyuzivka).

С мая 2011 — Мария Бурмака ведущая авторской рубрики «Музыка Завтрака» на канале «1 +1». А с сентября 2011 — ведущая проекта «Музыка для взрослых с Марией Бурмакой» на канале ТВi.

 

1. Почему именно этот вид рода деятельности?

Якщо питання «саме цей рід діяльності», то я запитаю: який? Я пишу пісні, співаю іх на сцені, в різних форматах—з рок групою, з перкусіоністом і гітаристом, сама з гітарою? Отут тому, що так вже виходить багато років-я пишу все життя і мене хочуть чути .Ну і це я люблю найбільше. Журналістика і тв. Чому? Закінчила Харківський університет, хотіла попробувати в телебаченні. Працювала на УТ-3, тоді довго на ММЦ-СТБ, потім Тві, Сніданок 1+1, Еспресо. Тому, що це моє, подобається і люблю. Закінчила аспірантуру в Київському університеті і захистила дисертацію по телевиробництву. Викладаю в Київському університеті, професор кафедри кіно-і телемистецтва Інституту Журналістики — невелике навантаження, але по понеділках три пари. Чому? Це мозок тримає в тонусі і мене люблять студенти — це приємно дуже! Ще я вмію добре шити і в мене є диплом швеї. Чому? Мені подобається. І якщо всі попередні роди діяльності відпадуть, я все одно не пропаду)

Мария Бурмака. Харьков.

2. Что Вы больше всего цените в этой жизни?

Стосунки між людьми і здоров’я близьких. Перше — відчуття, що ти не одна. Другого якщо нема — відчуття щастя теж нема. Все інше — деталі!

3. Вы верите людям?

Так. Деколи бвльше, ніж треба.

4. Какие занятия Вам доставляют истинное удовольствие?

Особливо музика. Написання, репетиціі, концерти. Ще от я написала дитячий альбом, скоро, 17-го презентація другого дитячого альбому. Перший вийшов у 2010 році, дуже всім прдобається а минулого року ми поставили дитячу виставу «Мама скзаала-ні!» На сцені Театру імені Франка у Києві. Коли діти разом з тобою співають твою пісню «Можна бути песиком, можна бути котиком — це кайф. І це пряме потрапляння в дитяче серце!

Мария Бурмака. Харьков.

5. Стали бы вы дружить со своим двойником? Почему?

Я Близнюки за знаком зодіака, нас і так двоє. І ми не завжди уживаємось.

6. Ваш любимый цвет.

Синій, якщо це небо. А взагалі дуже подобається сполучення шоколадного з бірюзовим.

7. Что Вам не нравится в себе?

Якщо я не контролюю себе, то в мене багато хаосу в житті. Я багато що роблю одночасно. Гублю багато що. Запізнююсь. От справді занадто деколи довіряю людям і деколи мені роблять боляче.

8. Какую музыку вы слушаете?

Часто інструментальну — моїх друзів групи Gypsy Lyre музика грає в машині. Скрипаль David Garrett, от іду на концерт днями. Ну і весь олд скул-Стінг, Ерік Клептон, Шеріл Кроу. Подобається іспанська співачка Бебе. Із останнього знайшла собі Марію Мену і Міссі Хігнінс. З радіо — це як правило якийсь лаунж.

Мария Бурмака. Харьков.

9. Книга, фильм, песня с которыми должен быть знаком каждый?

Книга Григорія Сковороди. Там філософія життя-трудность не нужна, нужность не трудна, наприклад, фільм «Вічне сяяння чистої свідомості», Мішель Годрі. Це мій улюблений фільм. Про те, що найголовніше з пам’яті стерти неможливо. Пісня — Fragile Стінга. Я вважаю, що от це і є те, що є геніальним. І ще я би радила послухати пісню «Soul Cakes»- старовинна англійська балада. В його виконанні вона мене зачепила настільки, що перший раз почула — клубок в горлі став від зворушення.

10. Назовите пять главных Ваших жизненных принципов.

1) Не шкодувати за зробленим.

2) Якщо є вибір йти вперед чи ні, я буду йти вперед.

3) Сенс життя — віддавати.

4) Не бути причиною чиіхось сліз.

5) На все воля Божа. Абсолютно на все. Останній принцип допоміг мені приняти те, що обоє моїх батьків пішли від раку. У кожного свій шлях боротьби і прийняття такоі хвороби близьких. У мене був такий. І все решта теж складається, на мою думку, так як саме потрібно. Бо кожен іде свій шлях, для кожного пишеться книга.

11. Когда вы в последний раз плакали?

Ой, це було прямо вчора. В мене якраз приходили такі думки, переживання які стають піснями — це особливий стан. І зараз такий етап, коли хочеться писати дуже прямо, ніби як називати речі своіми іменами, без бантиків і красивих порівнянь. І я написала, чесно і прямо. Потім записала в телефон, а потім послухала і на очі навернулись сльози — я ніби подивилась назад, що пережила, намагаючись виду не подавати на публіці. Словом, знаєте, як тобі важко — ти стаєш, як кремінь і не плачеш ніколи. А вже потім тобі хочеться поплакати за все. Для мене цим спусковим механізмом стала щойно написана пісня. Я ж пишу про себе!

12. Что для Вас значит успех?

Це коли твоі пісні є саундтреком життєвих ситуацій інших людей, коли твоі пісні співають діти. Коли в тебе такий авторитет і репутація, що тобі кидаються допомагати незнайомі люди. І ще успіх — це достойно тримати життєві випробування, не порушуючи своїх принципів.

Мария Бурмака. Харьков.

13. Вы хотели бы что-то изменить в этом городе?

В Харкові? Він міняється без мене. Від приїзду до приїзду я бачу нове, що будується і реставрується. І як старає двір мого дому на вулиці Чайковській і асфальт на вулиці Лермонтовській, куди ходила в школу. Мені все подобається, я б нічого не міняла)

14. Что для Вас любовь?

Це розуміння і тепло потім. І пристрасть і іскра, з якоі все починається. І не можна пояснити цьому логіку і причину.

15. Чем бы Вы занялись в последний день своей жизни?

Якби знала шо він останній, все одно не впадала би в істерику. Якби були б сили — об’їхала би всіх рідних і друзів. Записала би на диктофон всі придумані, але не записані пісні ( таких багато). І пішла би з дочкою десь випити кави з пиріжком і поговорити. Ми часто так робимо у вихідні і в свій останній день я би теж так хотіла. А! Ще би всім, в кого була закохана колись, навіть ще зі школи, написала би про це. Бо люди мають знати, що їх любили.

16. Чего вы боитесь?

Що не справлюсь з якоюсь життєвою ситуацією. Поки справлялась. І ще боюсь підлих і лицемірних людей.

17. С каким животным вы ассоциируете себя?

Лисичка)) Для другого дитячого альбому дитячий художник Кость Лавро намалював мій портрет — і це лисичка! Якщо я раніше і сумнівалась, то тепер знаю точно!

Мария Бурмака. Харьков.

18. Оказавшись перед Богом,что вы ему скажите?

Що вірила, як могла. Що намагалась жити по заповідях. Що вірила людям і намагалась робити добрі справи. Що є і гріхи, нікуди не дітись від цього. І подякую Йому за все. Я і зараз вдячна Богу за все.

19. Как вы проводите свободное время?

Вчора був єдиний вихідний. Поспала. Попила кави. Тоді вирішила запекти рибу. Потім дочка зібрала якісь пакети речей — ми відвезли в благодійний магазин ( а в Харкові є такі?). Тоді попили кави в кафе-пироговій. Ввечері з братом випили трохи шампанського. Прекрасний день, до речі був!

20. Ваши пожелания нашим читателям.

Цінувати кожен день і кожну хвилину! Якщо є труднощі — якось все владнається! Любити тих, хто поряд. А якшо ви ще не зустріли близьку людину — зустріти щастя в наступному році! Бажаю багато радості, посмішок і тільки хороших новин!

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *